HGS den geçtim okumadı

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aldım ogs otobüs style kafa kuş :D :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş ne konu olmuş yahu :D HGS diye bir girdim din işleri, devlet işleri ve devlet su işleri hakkında epeyce bilgi sahibi olduktan sonra HGS'nin bir de kart tipi olduğunu öğrendim :) Allah iyiliğinizi versin :) işin şakasını bir tarafa bırakacak olursak ilk OGS maceram ziraat bankasından aldığımız eski tip kocaman OGS cihazlarıyla başladı. Her ay ekstre gelirdi, kredi kartı gibi gider para yatırırdık. Arabala değişti, zaman değişti, bankalar değişti derken arabayı adıma tescil ettirdiğim gün aradılar Garanti'den OGS cihazı yollayalım size dediler. Yollayın dedik, yolladılar. Ufacık bir cihaz. Ödemeleri nasıl olacak dedik, hesabımıza tanımlamışlar bir de kredili hesap tanımlamışlar ufaktan. Olur da hesapta para olmazsa ordan ödeme yapılacak. Çok şükür şu ana kadar o kredili hesaba dokunmadık ama sistemleri de gayet güzel. Allah nazardan saklasın üç yıldır da sorunsuz kullanıyorum.

Şu şartlar altında HGS'ye geçer miyim açıkçası bilmiyorum.

Saygılarımla.

mcdavut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bak şimdi çok kişide sıkıntı var bu hgs yi gelde yapıştır :D ruhsatın arasında duruyor siyah noktalı yere yapıştırayım diyorum yanlışmı yapmış olurum acaba kararsız kaldım :D

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelleyelim.

Hgs kartı camın tutmadığım koymadığım denemediğim yeri kalmadı

Sonuç: yine okumuyor

Atermik camlı aracı olup alttaki küçük boşluğa koyarak okutturabilen varsa bilelim

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi