HGS den geçtim okumadı

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
stickerdan sistem yaparsan olacagı bu
güzelim kartıları iptal ettirdiler maksat para dönsün halk ugrasıyormus sıkıntı yok

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak aksaklıklar olabilir ama oranı %1 bile değil bunun. KGS kuyruğunda her gişeye sağdan soldan 3 şerit araba dolmasından iyidir. Kartın güzel bir tarafı yoktu kendinizi kandırmayın :) HGS den kaçakta geçseniz bakiye yükleyince normal geçiş ücretini düşüyor hesaptan. Kartı bitipte peşinden gelenlerden kart dilenirken trafiği mındar edenleri düşünün. Sonuna kadar ardındayım bu sistemin. OGS gibi depozitosu da yüksek değil. O kartlar eskise de özelliğini kaybedecek kadar adi değil. Kardeşim yeni aracından eski sahibinin etiketini sökerken akla karayı seçti. Kağıt kısım kolay çıkıyor ama çipli kısıma zarar vermek hiç kolay değil kastılı olmadıkça zarar görmez.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav barış, ne uğraşırsın hgs falan, ogs al bir tane, 40 tl bir sefer ver, kurtul, sonra her geçişinde otomatik düşsün hesabından.
arkadaşlar şaka bir yana hesabını yapan herkes ogs yi tercih ediyor, bankada yoğun talep var şu sıra,
şimdi hgs 5 tl, en az da 35 tl olması gerek içinde zaten size etti 40 tl,
bir ogs fiyatı-cihza verilen 40 tl, siz geçiş yaptıkça hesabınızdan düşüyor:)

Yaw aga sorma valla. Gidip yenisini alcam gibi görünüyor. Siyah noktalı yere yapıştırıp denicem bakalım.

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

isatuncer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben gaziantep-mersin arasından otoyolda geçtim ..hemen bankayı aradım..şip şak kesmişler..yalnız hgs yine kaçış dedi

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2 gun once yazliga gittim geldim çesme otobaninda hgs sıkıntısız okudu. Siyah noktali yere yapistirdim ben

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

*mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla vardir bisiyler bnmki okudu

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HGS nin sticker degilde kartli modeli var mi ? Ben oyle camima birde tam ortaya yapistirmak istemiyorum.

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kart şekli 15 tl

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İcinde mi bakiye olarak 15 tl var gectikce dusuyor kent kart gibi. Yoksa kart sadece 15 , icine istedigin kadar bakiye yukle seklinde mi

Sent from my iPhone using Tapatalk

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kart 15 tl kardeşim. Boş hali. Ama ben anlayamadım o kartı nereye koycaz camda. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi