HGS den geçtim okumadı

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah yolunu açık eylesin...Kalbini kırdıysam hakkını helal et...

Sağ Olun Kalp Kırılması Felan Yok Ama Hakkım Varsa Helal Olsun, Sizde Helal Edin :eyv

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gün köprüden geçtim . hgs parayı çekti. sonra teme girdim . yine sorunsuz aldı . sonra sultanbeyli çivarlarında navigasyon bir türlü doğru göstermedi . dolaşırken yol araken 3 kere kısa mesafede gişelerden girip çıktım . 3 kere kaçak geçiş 145 ytl uyarısı gözüktü .yani yaklaşık bir günde 450 ytl . hadi insafa gelip kamarayı inceleyip bu araçta hgs var bari en uzak mesafeyi yazalım deseler 15 ten eder 45ytl .bize yazık değil mi? 450 yi geçtim 45 bile çok .oysa 1,8 ytlden en fazla benden 5 ytl gitmesi lazım . mesafe itarııa yapsam zaten kaybolmuşum gece yarısı ne hangi gişelerden bile geçtiğimi bilmiyorum .

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav barış, ne uğraşırsın hgs falan, ogs al bir tane, 40 tl bir sefer ver, kurtul, sonra her geçişinde otomatik düşsün hesabından.
arkadaşlar şaka bir yana hesabını yapan herkes ogs yi tercih ediyor, bankada yoğun talep var şu sıra,
şimdi hgs 5 tl, en az da 35 tl olması gerek içinde zaten size etti 40 tl,
bir ogs fiyatı-cihza verilen 40 tl, siz geçiş yaptıkça hesabınızdan düşüyor:)

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav barış, ne uğraşırsın hgs falan, ogs al bir tane, 40 tl bir sefer ver, kurtul, sonra her geçişinde otomatik düşsün hesabından.
arkadaşlar şaka bir yana hesabını yapan herkes ogs yi tercih ediyor, bankada yoğun talep var şu sıra,
Hgs'de yükleme sınırı yok ister 5 tl ister daha yüksek :eyv

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gişelerden max. geçiş hızı 30km size bide hız cezası gelirse şaşırmayın

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atermik camlı araç sahipleri bu konuda daha dikkatli olmalı.
İşin politik tarafı şu; KGS gişelerinin kaldırılıp yerine HGS'nin gelmesi tamamen para kazanma tabanlı mağduriyet planlamasıdır. Boğaz köprüleri haricinde KGS'nin kaldırılmaması gerekliydi. Sonuçta herkes İstanbul'da yaşamıyor.

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
En son hgs ile şikayetimi mail olarak iletmiştim bugün cevap geldi ve bildiğimiz şeyler yazılı mailde.Anlıyacağınız yine sonuç hüsran data transfererinin yavaş olduğunu okumada sorun olduğunu yazmıştım ama maalesef bilindik mesajı kopyalayıp yollamışlar bana,teknik bir açıklama yok.Çözüm yoluda yok gelen maildede şunlar yazılı
Aracınızın kullanım kılavuzundan kullandığınız modelin metalik ön cama sahip olup olmadığını kontrol ediniz.Metalik cama sahip ise yeni bir HGS ürünü alarak HGS Etiketinizi aynanın arkasındaki ve çerçevesindeki siyah noktalı alana konumlandırınız. Eski ürünün içindeki bakiyeniz 7 gün sonra hesabınıza aktarılmaktadır.

HGS ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve HGS geçiş ihlal cezalarına,
http://hgsmusteri.ptt.gov.tr
adlı internet sayfasından ulaşılabilmektedir.

Giriş istasyonunuzun yanlış belirlendiğini düşünüyorsanız
PTT Merkezlerinden veya hgsmusteri.ptt.gov.tr adresinden temin edeceğiniz
Düzeltme Talep Formunu doldururak en yakın PTT merkezine teslim edebilirsiniz.
Düzeltme Talep Formunu doldururak mail yoluyla da iletebilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederiz.

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Murat abi ogs de yakında kalkcak diyolardı :D ayda yılda bi kgs kullanırdık zaten...şu başımıza açtıkları işe bak şimdi...