Hız sabitleyici taktırmak için 2004-2005 HB 1.5 veya 1.6 model Şase numarası yardım

G.AKGÖZ

Göksel AKGÖZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesajınızdaki şase numarasını da silerseniz iyi olur ersundogan haklı mesaj düzenlemeden silebilirsiniz

G.AKGÖZ

Göksel AKGÖZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamdır eyvallah

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bu konuda haklısınız. düzeltme yapılabiliyor mu? yapılsın. Ama bizim araçlarda sase numarası camın önünde gözüktüğü için kötü niyetli olduktan sonra her türlü zaten alınır.
Biz elimizden geldiği kadar tedbirimizi alalım. 👍

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ok bende şimdi siliyorum mesaj listemden tüm bilgileri. ama kesinlikle art niyet yada kötü niyet için istemiyorum. Gercekten bu işe niyetim var.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah utandırmasın.
Sol taraftaki açıp kapama düğmesini söküp içinde boşta bir tane soket olması lazim ona baktınmı. Projeyi aşama aşama fotoğraflarsan bir çok kişiye faydan olabilir.

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah utandırmasın.
Sol taraftaki açıp kapama düğmesini söküp içinde boşta bir tane soket olması lazim ona baktınmı. Projeyi aşama aşama fotoğraflarsan bir çok kişiye faydan olabilir.

Evet mevcut. Arabayı alınca ilk işim o oldu.:) Tabiki fotoğraflarım. Hatta hız ayar düğmesini aldım fotoğraflayıp paylaşırım parça numarası ile

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrı bir konu açarsan sevinirim

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrı bir konu açarsan sevinirim

Tabi yaparım ancak çok kısa zaman diliminde olmayacak muhtemelen airbag ve sargı tahmini 700tl civarında.. hatta siparişini verebilirim belki taksit yapmıyor ki çıkmacılar:(

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdilik sipariş verme direksiyonun olduğu yere düğmeleri takmak zorunda değilsin başka yerlere uydurma düğme takıp olayı tamamladıktan sonra direksiyon düğmeleri olayına girersin. Bu benim fikrim. Eğer herhangi bir şekilde sorun yaşayacak olursan. Extradan paran boşuna gitmez.

Son düzenleme: