Hızlı araç kullanan herkesin okumasını istiyorum...

• Konuyu başlatan Burak61
  • Başlangıç tarihi

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok anlamlı :eyv

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aşırı hızdan yakın zamanda bir tanışımızı kaybettik daha 27 yaşındaydı, bunları görünce bir heyecan zevk uğruna değermi diye düşündüm değmez sen ölüp gidiyorsun ama geride bıraktıkların sırf senin zevk uğruna yaptığın şeyi onlar cehennem ateşiyle yanıyor.. arkadaşamızın bu bilinçle bizlerle paylaşmış olduğu, bu uyarıcı yazı için ayrıca teşekkür edeiyorum..

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah düşmanımın basına vermesin.

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne yazık ki hayatın acı gerçeği bu, direksiyon başına geçince unutuluyor nedense bu gerçekler hep

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelik kullanımda olsun uzun yolda olsun denemeler haricinde sürat yapmam yapmayıda sevmem.
Tabiki bu savunma olamaz ama bu yazıyı okuyan herkes şöyle bir kendine bakıyor ve maalesef bakmakla kalıyoruz. Paylaşım için çok teşekkürler. İnşallah bundan sonrası için ders olur bize.

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzelmiş

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paylaşım için teşekkür ederim.gerçekten ders çıkarılması gereken bir hikaye.hız felakettir

Burak61

Bilgi Girilmemiş
bu yazıyı dün paylaştım bugün yolda 90ı geçmemeye çalıştım ama şunu anladım şeytan bizi en çok direksiyonda yokluyor..........

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu yazıyı dün paylaştım bugün yolda 90ı geçmemeye çalıştım ama şunu anladım şeytan bizi en çok direksiyonda yokluyor..........
Slow şarkı yada slow türküyle araç kullanmanı öneriyorum Burak abi, ben sakin araç kullanmak istersem öyle yapıyorum :)
Koltuğu hafiften aşağıya ve geriye, direksiyonuda azıcık aşağıya, müzik biraz açık gayet yavaş gitme ortamı sağlıyor :)

Burak61

Bilgi Girilmemiş

Slow şarkı yada slow türküyle araç kullanmanı öneriyorum Burak abi, ben sakin araç kullanmak istersem öyle yapıyorum :)
Koltuğu hafiften aşağıya ve geriye, direksiyonuda azıcık aşağıya, müzik biraz açık gayet yavaş gitme ortamı sağlıyor :)
en son öyle yapan çok sevdiğim bi kardeşim tırı görmeyip tıra çarptı o yüzden o da ii bi yöntem değil koltuğu fazla yatırmayı o yüzden önermiyorum önünü göreceksin :)