Hızlı araç kullanan herkesin okumasını istiyorum...

• Konuyu başlatan Burak61
  • Başlangıç tarihi

ByManiak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok önemli bir konuya değimişin bende hız hastasyım o yuzden golf almaktan vazqecti babam Motosikletimi sattım snra 1.4 ekonomik bir araç aldm çok memnunun azami hız 140 -150 Demek İstediğim Nefise göre hareket etmemek an gelir engelleyemezsınız o yüzden altnıza ona göre araç çekin çünkü her zaman şartlar eşit olmuyor. . . .

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Yazı Ve Video Beni Baya Baya Etkiledi Bundan Sonra Hız Konusunda 2 Defa Düşünücem

murat3737

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kulağımza küpe olsun yavas gitmeyi bırak arabadan tiksindim suan...

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

Slow şarkı yada slow türküyle araç kullanmanı öneriyorum Burak abi, ben sakin araç kullanmak istersem öyle yapıyorum :)
Koltuğu hafiften aşağıya ve geriye, direksiyonuda azıcık aşağıya, müzik biraz açık gayet yavaş gitme ortamı sağlıyor :)

müzik konusunda haklısın ama burak61'in söylediği gibi koltuğu görüşü engelleyecek şekilde ayarlamak tehlikeli. bir de fazla slow da uyku getirmemeli, co-pilotluk tecrübeme dayanarak biraz hareketli, ardından yavaş parçalarla uyumadan, ama hıza da yüklenmeden gidiliyor :D

en son öyle yapan çok sevdiğim bi kardeşim tırı görmeyip tıra çarptı o yüzden o da ii bi yöntem değil koltuğu fazla yatırmayı o yüzden önermiyorum önünü göreceksin :)

Yazı Ve Video Beni Baya Baya Etkiledi Bundan Sonra Hız Konusunda 2 Defa Düşünücem
Düşünüyor musun artık diye merak ettim de:D

Burak61

Bilgi Girilmemiş

Konuyu ben açmıştım... Tam da bugün bi anlık kızgınlık ve sinirle hiç yapmadığım şekilde üçüncü vitese kadar lastik çeke çeke bütün hırsımı arabadan çıkartırcasına hız yaptım bunu utanarak paylaşıyorum arabaya zarar vermeyi seven bi insan değilim ama canımın yanmasıyla yoldaki insanları gerçekten tehlikeye attım bu konuyu güncelleyip yazıyı tekrar okumamı sağladığınız için size çok teşekkür ediyorum.....

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk yatırmaktan kastım azcık bişey, ben zaten 90 derece dik kullandığım için normal sürücülerin koltuk pozisyonu bana yatık geliyor :)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul

Ciddi Anlamda Düşünüyorum Sayın Çiğdem Ablacığım Ve Hız Yapmıyorum Artık :)