IDE çalışmıyor

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupe kardeşliği işte yürümeyen coupe kalmasın inşallah :)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah :) kalmasın yürümeyen coupé :)

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu türden yardımlaşmak hepimiz için faydalı olur. Gün geliyor hepimizin parça ihtiyacı hasıl oluyor. Ben clio172'liğin headers'ını arıyorum. 15 sterlin'e bile var. Bakalım buraya yollayacaklar mı? Burada en az 300 tl fiyat çekiyorlar...

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada yeni projem clio rs 172'nin headers'ını takmak. Merdan Usta IDE'ye direkt uyma ihtimali olduğunu söylüyor. Uymazsa flanş ile hallledeceğiz. Tek sorun dönüm noktasını alt kısma uydurup uyduramayacağımız. Bakalım müsait olunca girişeceğim bu projeye..

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi 172 likler 4-1 diye gidiyor sanırım. 182 liklerin headers ı 4-2-1. O daha uygun olmazmı işlemsiz oturması açısından en azından boğum yerlerinin?

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mafşa kısmı oturmayabilir ama denemekte faydar var.
Bu türden yardımlaşmak hepimiz için faydalı olur. Gün geliyor hepimizin parça ihtiyacı hasıl oluyor. Ben clio172'liğin headers'ını arıyorum. 15 sterlin'e bile var. Bakalım buraya yollayacaklar mı? Burada en az 300 tl fiyat çekiyorlar...

Araştıralım, olmazsa ups express ile gümrükte fazla oyalamadan adresine teslim ettiririz.

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KONU İLE İLGİLİ:
Az önce ustadan haber geldi, beyin takılmış fakat bu seferde enjektörlere tetikleme yapmıyormuş, kafayı yemek üzereyim.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
KONU İLE İLGİLİ:
Az önce ustadan haber geldi, beyin takılmış fakat bu seferde enjektörlere tetikleme yapmıyormuş, kafayı yemek üzereyim.
Bu ne iştir arkadaş ya bu defa sorun nedenmiş? Yeni gelen beyinin arızalı olma ihtimali varmı?

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
kolay gelsin... zor işler... ustalar ıyımı bari....;):slc

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben işten güçten vakit bulamıyorum, bulsam zaten İstanbul'a göndermezdim aracımı bizzat kendim hallederdim, işin başında olurdum.
Ben yeni gelen beynin hasarlı/sorunlu olduğunu hiç düşünmüyorum, gavurlar ayıplı mal göndermezler.

Daha da olmadı İstanbul'a gelicem, ya orada iyi bir ustaya emanet edicem ya da çekiciye bindirip getiricem aracımı.