İhtiyacı olan arkadaşlarımız için

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar çalıştığım firma bir ürün getirmiş ve şuan çok hızlı birşekilde bitmekte ve bende bir tane alıp deneme mahiyetli ayağıma aldım ve çok memnun kaldım. Ürün dalgıç kıyafetinden olup askeriye ve avcıların kullandığı bir ürün ve çok başarılı bende sizlerin faydalanması için ürünün resmini koyarak sizlere göstermek istedim. Özellikle masa başında ya da sürekli dışarıda işiniz var ise ayağınızı koruyacak bir ürün ve 1 kuruş kar yok aklınıza bir şey gelmesin ben rica da bulundum firmaya. Ürünün her ayak numarası mevcut umarım ihtiyacı olan olursa bana bilgi vermesi yeterli.

Ürünün bizden toptan çıkış fiyatı 20 TL ürünün asıl satıldığı yer de 25 TL linkini de koyuyorum biz adetli ve çok aldığımız için uyguna aldık. Umarım ihtiyacı olan alır ben yaklaşık 3 gündür kullanıyorum ve ayaklarım zerre üşümedi terlemedi.

1015780_306253519571994_7839941220416458797_o.jpg

Satan kuruluşun web adresi : https://www.alisverisonline.com/Termal-Mest,PR-446.html

Umarım ihtiyacı olan temin eder.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu giyince ayakkabı oluyormu ayağına kalınmı bu murat abi birde dizlikler olsaymış iyiydi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu giyince ayakkabı oluyormu ayağına kalınmı bu murat abi birde dizlikler olsaymış iyiydi

Mehmet benim ayağımda şuan ve sorun yok ve çorap gibi. Dizliği yok kardeşim belki ilerde üretici firma düşünür :eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok faydalı ve güzel bir ürüne benziyor Murat'ım, eğer çorap gibi giyilebiliyorsa ayakkabıya bir etkisi yoksa ben almak isterim. en azından sıcak soğuk derdinden önce işyerindeki abdest sıkıntımıza da bir nebze fayda sağlar. sonuçta mest olarak da kullanılabiliyormuş :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok faydalı ve güzel bir ürüne benziyor Murat'ım, eğer çorap gibi giyilebiliyorsa ayakkabıya bir etkisi yoksa ben almak isterim. en azından sıcak soğuk derdinden önce işyerindeki abdest sıkıntımıza da bir nebze fayda sağlar. sonuçta mest olarak da kullanılabiliyormuş :eyv

aynen Yusufum abdest için genelde bizim firma lanse ediyor ama benim gibi ayakları genelde soğuk olan kişiler için birebir :eyv

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat bey merhaba. ürünü inceledim. Ürünün kendi sayfasından (http://termalmest.com/) ürün güzel ve patentli bir ürün. Bende İç Anadolu da (Ankara) yaşayan ve çoğu zaman dışarda çalışan biri olarak en fazla ayaklar soğuktan etkileniyor. kalın çorap alıyoruz ayakkabıya sığmıyor. orta kalınlıktaki çorapta ayağı ısıtmıyor.ürünle ilgileniyorum. Fakat firma İstanbul da imiş. Ankaralı biri olarak ürünü nasıl alabilirim ?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
amanınn amanınnn vede amanınnn sanki firma beni düşünmüşte dizayn etmiş bunu kaçmazzz:eyveyvallah Karahanqw

sukru 32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel bi ürün kargo dahil antalya ya msliyeti ne olur acep..antalya deyip gecmeyin eşim steril ve soğuk bi ortamda çalışıyo tam ona göre bi ürün

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Harika ürün buna benzer bişey kullanmıştım kesinlikle tavsiye ederim :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat bey merhaba. ürünü inceledim. Ürünün kendi sayfasından (http://termalmest.com/) ürün güzel ve patentli bir ürün. Bende İç Anadolu da (Ankara) yaşayan ve çoğu zaman dışarda çalışan biri olarak en fazla ayaklar soğuktan etkileniyor. kalın çorap alıyoruz ayakkabıya sığmıyor. orta kalınlıktaki çorapta ayağı ısıtmıyor.ürünle ilgileniyorum. Fakat firma İstanbul da imiş. Ankaralı biri olarak ürünü nasıl alabilirim ?

Ürünü kargo ile yollayabilirim sıkıntı olmaz :eyv