İhtiyacı olan arkadaşlarımız için

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel bi ürün kargo dahil antalya ya msliyeti ne olur acep..antalya deyip gecmeyin eşim steril ve soğuk bi ortamda çalışıyo tam ona göre bi ürün

Amacım zaten ben faydasını görünce benim gibi ayakları sürekli soğuk olmasından dolayı hasta olan dostlar var ise çözüm olsun diye antalyaya maliyetini bilmiyorum kargo bedelinin ama anlaşmalı kargomuz var şirketin uyguna gelecektir eminim. Zaten kendisi 20 tl kargo da 5 tl tutsa gene uyguna gelir diye düşünüyorum sükrü :eyv

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat abi bitanede ben istiyorum mng kargoyla gönder işyerimin anlaşmasi var daha uygun gelir bana adresi özelden yaziyorum 42 no. :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat abi bitanede ben istiyorum mng kargoyla gönder işyerimin anlaşmasi var daha uygun gelir bana adresi özelden yaziyorum 42 no. :)

Tamam ancak bizim anlaşmalı yerimiz UPS senin için sıkıntı olur mu artı bana telefon numaranı da yazarsan iyi olur :eyv

indigo15

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende almak isterim kapıda odemeli göderebilirseniz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ups ile göndertebilirim indigo bey ama özelden bana adres telefon yazarsanız bugün çıkarttırayım depoculara :eyv
tamam abi pazartesi eft geçiyorum gönder birtane :)

Cemre_can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kışın 5 derece ve altında bisiklete binerken bisiklet ayakkabısının üstüne en büyüğünü alıp geçirirdik.Çok faydası olurdu bi ara İzmitte bulamamıştık,aklımda olsun Abi haberdar ederim buradakileri.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
murat abi hangi banka eft yarım kaldı

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ups ile göndertebilirim indigo bey ama özelden bana adres telefon yazarsanız bugün çıkarttırayım depoculara :eyv

eft no yanliş bana da kapida ödemeli gönder bende kapida ödeme yaparak alayim bari murat abi 4 kere bankaya girdim bugün bekliyorum

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eft no yanliş bana da kapida ödemeli gönder bende kapida ödeme yaparak alayim bari murat abi 4 kere bankaya girdim bugün bekliyorum

Mehmet 13 yıldır kullandığım iban numaram yanlış olamaz kontrol et bence :)