İlandaki Clio2 HB 1.6 16v 3kapı Alınırmı???

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son gelisme
2001 Clio ya baktırdım. Araçta komple boya var. Kaput-sofor kapısı-on camurluklar-sol arka camurluk degismis. Şaselerde ve motorda sorun görünmüyor. Fiyatıda pek düşmedi biraz butcemi zorliycak 11.500lira diyor. Çok kararsızım ne tavsiye edersiniz?
Sürüşü güzel. Klima sağlam. Gaz fren iyi beğendim kullanımını

5 parça değişenli komple boyalı bi araba o kadar para etmez.

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede çok uygun rakam değil ama iyi kötü artık bişey almam gerekiyor arkadaşlar

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son gelisme
2001 Clio ya baktırdım. Araçta komple boya var. Kaput-sofor kapısı-on camurluklar-sol arka camurluk degismis. Şaselerde ve motorda sorun görünmüyor. Fiyatıda pek düşmedi biraz butcemi zorliycak 11.500lira diyor. Çok kararsızım ne tavsiye edersiniz?
Sürüşü güzel. Klima sağlam. Gaz fren iyi beğendim kullanımını
Metin tesisatı falan sökmüyor mu öyle bir teklif yapsaydın:) 10-12 yaş arasında boyasız araba bulman çok zor zaten...

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şase filan sorun yoksa değişen olması cok onemli degil bence. ama tabiki bu kadar degisenli bi arabanın fiyatıda normallerinden düşük olmalı.

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam tesisat var ama onu zaten sökücem diyor. 11.5altına inemem bende doblo gibi bişey alıcam dedi arkadaş
Açıkcası alma niyetim ağır basıyor. Bu kadar özellikli bu modelde daha sorunsuz ve uygun bişey bulabileceğimi düşünmüyorum

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şase filan sorun yoksa değişen olması cok onemli degil bence. ama tabiki bu kadar degisenli bi arabanın fiyatıda normallerinden düşük olmalı.
ramazan yapma, hadi bir parça değişeni anlarım ama kaç parça var be kardeşim değişen, bi de komple boyalı.

boyayı geçtim ama o kadar değişeni olan araba alınmaz. yalnız metin sen de ya bütçeyi biraz daha zorla, ya da clio 2 yerine temiz, düzgün bir clio 1 al kardeşim, bu aracı alırsan satarken çok zorlanırsın, şimdi heveslisin bir an evvel araç almak istiyorsun ama bak nacizane bir tavsiye sonra çok pişman olursun.

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam daha fazla çıkma durumum yok. Elimdeki parayla alabilceğimin en iyisini almaya çalışıyorum. Artık değişen falan takıcak durumum kalmadı. Babamda bıkmış alcaksan al dedi ailecek sıkıntı oldu bu araba işi :) haftasonu daha iyi bişey çıkmazsa karşıma ptesi ekspertiz yaptırıp alabilirim

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam yapma lütfen, bende araba ararken çok sıkılmıştım, umutsuzluğa düşüp acele etmiştim ama akıl verenler sayesinde gaza gelip almadım hemen devam ettim aramaya. Paran cebinde nasıl olsa. Bence sabret, düzgün birşey denk getir.

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar meraba. Bugun kemalpasa otopazarına gittik ama ne yazıkki uygun araç bulamadım
Bi tane bordo Meganecoupe 99model 123bin km klimalı lpg yok son 12dedi. 11verdim vermedi ne yazıkki
Bitane Megane cabrio 98 model klima ve lpg yok 11.750ye indi aklım kaldı araçta. Galericiler başında takas yapalım diye tutturuyordu araç sahibine
Uygun Clio hiç yok 14-15fiyat çekti herkes
Bi tane tek kapı 98 kırmızı polo vardı 10.500e ama içime sinmedi iç dış temiz değildi

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar meraba. Bugun kemalpasa otopazarına gittik ama ne yazıkki uygun araç bulamadım
Bi tane bordo Meganecoupe 99model 123bin km klimalı lpg yok son 12dedi. 11verdim vermedi ne yazıkki
Bitane Megane cabrio 98 model klima ve lpg yok 11.750ye indi aklım kaldı araçta. Galericiler başında takas yapalım diye tutturuyordu araç sahibine
Uygun Clio hiç yok 14-15fiyat çekti herkes
Bi tane tek kapı 98 kırmızı polo vardı 10.500e ama içime sinmedi iç dış temiz değildi

Megane I F7R falan bakın veya İDE