İlandaki Clio2 HB 1.6 16v 3kapı Alınırmı???

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhabalar. Foruma yeni katıldım ve kısmetse hiç çıkmaya niyetim yok :)
Yaklaşık 6aylık araç arama maceram artık sona ermek üzere. 8 Bin lira civarı bütçeyi daha uzun süre ve keyif almak için 10bin seviyelerine çıkarttım ve geçen cuma günü ilandaki araca bakmaya gittim. Sahibi ben yaşlarda (25-26) gayet güzel konuştuk anlaştık. Aracı şubatta bi arkadaşından alacağına karşılık almış dediğine göre. Zaten Clio'lara aşina olduğum için aracı güzelce inceledim ve beğendim. Daha önce Uzun bir süre Clio Symbol vardı ailede ve şuanda 2008 Clio3 1.2 var
Neyse aracı beğendim pazarlık yaptık ve bana eski orjinal jant lastikleriyle vericek şekilde 11bine anlaştık. Arkadaş anca müsait olduğu için bugün(salı) izmir 2.sanayide tanıdık kaporta ve motor ustasına götürüp göstericem. Eğer onay verirlerse yetişebilirsem parayı çekip alıcam veya kapora bırakıcam. Sizin tavsiyeleriniz ne olur. Neleri kontrol etmeliyim? Kısmetse ilk aracım olucak heyecanda var baya:halay Tüm Clio sever arkadaşlara selamlar umarım aranıza katılıcam ve buluşmalar yapılıyorsa aktif olarak bulunmak isterim
Km. baya düşük geldi bana orjinal olduğunu nasıl anlarız?

Renault Clio 1.6 16V 2000 Model 12.750 TL Sahibinden satılık sıfır Gri renk - 78761808

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
107 bindeki aracın koltuk kılıfları neden eskisin? hor kullanılmış olması gerek ayrıca 30 krş yakıyor demiş benzin 5 tl oldu dizel araba mı bu 30 krş yaksın:D
Min yakacağı 37-40 krş arasıdır bilginiz olsun(şehir içi)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldiniz kendinizi üye tanıtımlarında tanıtırsanız seviniriz...

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşbulduk arkadaşlar tanıtırım tabi kendimide ama sabah araca gidiceğim için biraz burayla ilgileniyim diyorum

Araç için biraz yorum yaparmısınız.
Açıkcası içerden resmi yok keşke çekseydim. Gayet temiz sadece şöför koltuğunda 1-2ufak deformasyon var pek bi yıpranma yok. Satıcı inatla 25-30krş yakar dedi ama 40civarı yakıcağını biliyorum. İlerde sıralı sistem Lpg taksam faydası olurmu ve tam uyumlumudur? Hangi markayı tavsiye edersiniz?
Turkcell hattım yokta Tramer sorgusu nasıl yapabilirim? Avea ile nasıl oluyor? Veya yapıp yazabilecek biri varsa çok sevinirim arkadaşlar

buraktelek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayı satanı tanıyorum araç fena değil sadece yolda giderken kaput açıldı bi kere öyle talihsiz bi anısı var sadece kaputta oynama var diye biliorum

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok saolun bilgi için yarın durumu sorarım arkadaşa. Bu arada Tramer sorgulamada hasarı yoktur çıktı. Diğer sorulara ne diyosunuz acaba? Lpg ile tam uyumlumudur? Neleri kontrol edeyim yarın?

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Dış görünüm iyi gibi.Alınabilir...

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Hayırlı olsun hergün binmeyeceksen bence taktırma o fiyata bu model araba çok sıfıra yakın olması beklenemez. Sadece hayırlısı olsun derim :eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayrlı olsun lifte kaldırıp altına baktır yuruyeni kontrol edilsn...

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 16v (K4M) motor atikere çok güzel uyum sağlıyor yeterki montajı güzel bi yerde yapılsın :)
Ankara ekibimizdeki coupelerde benim eski arbamda atiker vardı herkes sorunsuz gayet güzel kullanıyor
Lpg ile 20-22 krş arasında yakarsın

Araç sahibi arkadaş benzini 3 tlden alıyo heralde
Şehir içinde 8 litre yaksa 8*4.71=37.68 yani 38 krş eder bide sıkışık trafikte agresif kullanımda 45 kuruşları görmek mümkün olur
Araç sahibi arkadaş aracını dizel zannetti heralde,bu benzin fiyatlarıyla 25 kuruş yakması için uzun yolda 5 ci vites 70 km yi geçmemesi gerek başka türlü o değerler yaklaşık 2008 yılında falan kaldı :D

Son düzenleme: