İlandaki Clio2 HB 1.6 16v 3kapı Alınırmı???

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
galeri ve servislerin 2.eli çok yüksek hocam. 11lik araca 15istiyolar 14olur diyolar :)
evet şans işi gerçekten. bugün benim usta tamam deseydi şimdi araba kapıda yatıyordu. umarım yarın bi sorun yok derlerde ekspertize götürüp 2gün sonra sağlam olarak alım satım yaparız hayırlısı bakalım
Coupe için ilan tavsiye edermisiniz

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 1.6 Coupe 2000 Model 13.600 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 80713366

Renault Megane 1.6 Coupe 2000 Model 11.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 80711447

Renault Megane 1.6 Coupe 1999 Model 12.250 TL Galeriden satılık ikinci el Lacivert renk - 80538945

ayaküstü gördügüm ilanlar. ilk ilanla pazarlıga girilip 12 lere düşürülebilirse güzel bakımlı bi araba gibi duruyor. egerki lpgde taktırcaksan zaten bin lirada ona saysan en az. ilk ilanla aynı paraya gelcek nerdeyse senin düşündügün clio

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım...zaten bu coupe için 12 bin fazla bence. bu paraya 2001 model sunroofsuzları satılıyor. yani pazarlık yapılabilir. sen clio işini hallet olmazsa baska arabalar bakmaya baslarız :)

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alfada iyiymiş ama tek kapı araba havası pek yok gibi ya :D neyse hayırlısı o olsun bakalım...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim yazdıklarından anladığım kadarıyla ilk ustanın söylediklerini dikkate al satıcının ustasının dediklerini dikkate alma bence yine söylüyorum bir yetkili serviste ekspertiz yaptır ordan kmsi ile oynanmış mı oynanmamış bir kanıya varırsın zaten...
Herşeyde bir hayır vardır fazlada üstüne düşme illaki temiz e fiyatı sana uyan bir Clio çıkacaktır karşına...:eyv

MetinTekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok saolun hocam ama artık inanın araştırmaktan beklemekten bıktım. 6ayda 200tane araç ekledim favorilerime ve 150 kadarı satıldı. galerici olsam köşeyi dönmüştüm ama kendime bir araç alamadım :(
Yeni bulduğum eski aşkım Alfa temiz sorunsuz çıkarsa ve 10bine verirlerse ciddi olarak niyetim var. Alfa forumunada üyeydim linki verdim bakalım ne yorum yapıcaklar merakla bekliyorum
Alfadan olumlu bilgi çıkmazsa Clio hb başka bi üstaya göstericez. büyük sorunu yok derse ekspertize gidicez. Hayırlısı bakalım. Yine haraketli bir gün beni bekliyor. Yemin ederim 6aylık araba arama hikayemi yazsam kitap hatta roman olur :D araba sevdası yüzünden tez yazamadım okul bitmiycek bu gidişle :)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence alfanın 145 kasasına girmeyin derim yani clio yada coupe düşünüsanız tavsiye etmiyorum parça sıkıntısı çekebilrsinz çok kanfrlu bi araç değil bence coupe tavsiye ederim cliodan önce 1.6 16v olanlarından skıntısız binersinz yatak vurma olayıda acil olarak yapılmazsa büyük sıkıntı açar şimdi ufak maliyetlere yapılabilir büyük bi zarar verilmemişse yataklara

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bence paranıza göre araç bakın yoksa üzülürsünüz. 98-99 coupe bakın. o fiyatlara 2000 coupe de bulamassınız. clio sportlar eskiden 10 11 bin tl lere gidiyordu şimdi baya bi pahalılaştı. Bence Alfa işine girmeyin hem araba çok tipsiz hemde parçası pahalı olur. Tercihler Arasında clio yu tek geçerim. İllaki uygun bi clio bulunur acele etmeyin.