İlk arabam Megane II Sedan

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen 200 tl sisler için ayırıcam bidahaki ay ilk iş olarak sis ve xenon yapıcam ondan sonrası zaten amerikan park falan ufak şeyler 1 günlük iş bu arada forumda profil resmimi değiştiremiyorum yetkililer bu mesajı görüyolarsa bi el atıversinler :)

üye kontrol paneline gir sol altta avatarı değiştir dersen mesajlarını yanında resmın cıkar profıl resmı dersen profilinde resim çıkar :eyv

aracınız hayırlı uğurlu olsun :masallah :masallah :masallah maşallahı var Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin diri duruyor :eyv benimde dikkatimi rölanti mevzu çekti asagı ınerken baktım uğur abi yazmış

rolantı az çok aynı oluyor bak mesela benimki burda asagı yukarı aynıdır ve burda olması gerekir :)

1977048_10200709068408677_1428603598_n.jpg

bu arada sizin şirket ve elamanlar fransaya çalışıyor :D 2 tane fluence 1 megane 1 peugeot hepsi de fransız :D

motor temizliğine el atmalısın baya tozlanmış :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli Ugurlu Olsun ALLAH Kaza Bela Vermesin , Güle Güle Kullanmak Nasip Olsun İnşallah :eyv :eyv

metehancihangir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu haftasonu detaylı temizlik yapmak istiyorum bi iş karışmazsa girişicem inşallah

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela vermesin inşallah. Tüm dualarına gönülden amin diyor ve aracınla fazla oynamamanı tavsiye ediyorum. Sade ve temizlikten yanayım her daim.;)