İnwells Cop Led Xenon 6500K H7 aldim..

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizde mercek yok( 2011 dinamik)
xenon rengi verecek ama sarı ışık kadar aydınlatma yapabilecek yani kullandığımız h7 yerine takılabilecek fiyatıda uygun olan ampül hangisi(çakma xenon lar gibi olmıyan) marka fiyat tavsiyesi verebilirmisiniz

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merceksiz fara led ampul takmayi hic tavsiye etmiyorlar..isik kuvvetli ve dagildigi icin.. size tavsiyem phlipsin xtreme vision halojen ampuludur..%130 a kadar guclu isik vaadediyor...led almasaydim bunu alacaktim..bir arastirin..

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merceksiz fara led ampul takmayi hic tavsiye etmiyorlar..isik kuvvetli ve dagildigi icin.. size tavsiyem phlipsin xtreme vision halojen ampuludur..%130 a kadar guclu isik vaadediyor...led almasaydim bunu alacaktim..bir arastirin..
Renk nasil

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renk xenon beyazi degil, sadece sari ampullerden biraz daha acik..Burada aslolan trafik guvenligi..merceksiz farlarda led ampulun veya xenonun karsi suruculeri tehlikeye attigi bir gercek..bu yuzden guclu isik veren halojen ampullere yonelmenizi tavsiye ediyorum..beyaz isik istiyorsaniz yine philipsin diamond vision ampulu var..

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

https://urun.n11.com/ampul/philips-...HAu8gTzv14G5t2OKUfQaAjBMEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

https://urun.n11.com/ampul/philips-x-treme-vision-130-fazla-isik-h1-h4-h7-P115199800?SOKET+GİRİŞİ=H1

bu iki ürün cıktı. ilki %100 daha fazla diyor. 2011 Extreem merceksiz için önerirmisiniz. Şuan ki sıkıntımız az aydınlatıyor olması..

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://urun.n11.com/ampul/philips-...HAu8gTzv14G5t2OKUfQaAjBMEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

https://urun.n11.com/ampul/philips-x-treme-vision-130-fazla-isik-h1-h4-h7-P115199800?SOKET+GİRİŞİ=H1

bu iki ürün cıktı. ilki %100 daha fazla diyor. 2011 Extreem merceksiz için önerirmisiniz. Şuan ki sıkıntımız az aydınlatıyor olması..
%130 fazla isik olan iyi..ben kullanmadim ama epey arastirmistim ledleri siparis etmeden once..merceksiz farlar icin gayet guzel bir ampul bence. Deneyip deneyiminizi paylasin insallah burada..
hb de daha ucuzdu oraya da bakin..

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
%130 fazla isik olan iyi..ben kullanmadim ama epey arastirmistim ledleri siparis etmeden once..merceksiz farlar icin gayet guzel bir ampul bence. Deneyip deneyiminizi paylasin insallah burada..
hb de daha ucuzdu oraya da bakin..

fiyat 80 TL civarında. acaba sizin gibi zenon daha mı mantıklı olur. Fiyat konusunda sizin verdiğiniz rakama göre pek fark yok.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat 80 TL civarında. acaba sizin gibi zenon daha mı mantıklı olur. Fiyat konusunda sizin verdiğiniz rakama göre pek fark yok.
Farlariniz mercekli ise led xenon ampulleri tercih edebilirsiniz tabi.. ben kisa uzun ve sisler icin 3 takim siparis ettim..bakalim gelsin takip bir inceleme yazarim buradan

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben niken h7 kullanıyorum. Sis farları da h11 niken. Yağmurlu havalarda sisleri de açıyorum. Her hangi bir sıkıntı yaşamadım. Sadece montaj yaparken el marifeti lazım. Ampulleri kendim taktım. Benim araç icon. Gündüz ledlerinden dolayı park ampulleri yanmıyor. Boşu boşuna parlar için de led aldım.

Benimki de icon ama parklar yanıyor benimkinde.