İnwells Cop Led Xenon 6500K H7 aldim..

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah ustadim..insallah sıkınti olmaz..bugun kargoladi satici..20gune kadar gelirmis...

Bunun için konu açmıştım ben de dün üstadım. Ben de değiştirmeyi düşünüyordum ama xenon mu, yoksa led xenon mu takılacaktı bilemedim. Anladığım kadarıyla led Xenonu tercih etmişsiniz ve hala memnunsunuz. Peki karşı tarafın gözünü rahatsız etme durumu oluştu mu hiç?

(bu arada Park lambaları için elektrikçimle ben de tesisat çektirdim ve buraya led ışıklar taktım. Xenon gibi bi ışık uygulaması da yaparsam çok güzel olacak sanıyorum)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led aydinlatmalardaki en buyuk sikinti yagmur yagdiginda aydinlatmanin asiri yetersiz olmasi. Dun sileceklerimi degistirirken bi ustayla gorustum. Cok kaliteli ledler var ama fabrikasyon orjinal urunlerin yerini tutmuyor dedi. Zamaninda servisten isik siddeti daha yuksek olan halojen ampul almistim. Sari tabi. Normale gore cok yulsek aydinlatma sagliyor. Renk disinda oldukca memnunum acikcasi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led aydinlatmalardaki en buyuk sikinti yagmur yagdiginda aydinlatmanin asiri yetersiz olmasi. Dun sileceklerimi degistirirken bi ustayla gorustum. Cok kaliteli ledler var ama fabrikasyon orjinal urunlerin yerini tutmuyor dedi. Zamaninda servisten isik siddeti daha yuksek olan halojen ampul almistim. Sari tabi. Normale gore cok yulsek aydinlatma sagliyor. Renk disinda oldukca memnunum acikcasi.

Hocam benim şuanki aydınlatmalarımda standart olanlarından ben de memnumun da. Şu patlayan xenonlarda çok hoşuma gidiyor. Açıkçası biraz makyaj ve kullanım rahatlığı olması açısından değiştirme isteğim var benim de. Siz ne dersiniz?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam benim şuanki aydınlatmalarımda standart olanlarından ben de memnumun da. Şu patlayan xenonlarda çok hoşuma gidiyor. Açıkçası biraz makyaj ve kullanım rahatlığı olması açısından değiştirme isteğim var benim de. Siz ne dersiniz?

Siz simsek etkisiyle kullanmak iatiyorsani uzunlara kullanabilirsiniz sorun olmaz fakat soyle bir durum var ben uzunlarda led kullaniyorum sellektirde simsek gibi cakiyor fakat aydinlatma cok zayif sadece simsek etkili cakiyor o kadar. Yani uUn kullanmak istediginiz bir yola girerseniz sadece kisalarin aydinlattigi yeri beyaz yapiyor daha uzagi aydinlatmiyor. Benimkilerin lumeni dusuktur belki bilemiyorum ama ben sadece sellektor icin kullaniyorum.