İstanbul Park'ta bir Kangoo

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi belli aralıklarda uyarı sesi geliyor arkadan; onun nereden geldiğini sorabilir miyim acaba?

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zevkli olmuş baya. :) Kazasız belasız. :)

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi belli aralıklarda uyarı sesi geliyor arkadan; onun nereden geldiğini sorabilir miyim acaba?
140km sürat üzerinde çıkıyor sesli ikaz. Emniyet kemeri buzzer'i ötüyor o anda ( kemer takılı )

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kangoonun maşallahı var, pilotta güzel olunca eline sağlık çok güzel video olmuş keyifle seyrettim
Teşekkür ederim Hocam.
Vay be helal olsun abi Kangoo pistin hakkını vermiş gerçekten Kazasız belasız sürüşler dilerim.:eyv
Teşekkür ederim, lastikler iyi olsa çıtayı biraz daha yükseltebilirim ;)
İstanbul'a dönünce izlerim artık,şimdiden helal olsun kardeşim...:eyv
Teşekkürler ustam.
Kangoo nun masallahi var
volvo nun pesini birakmamis
170 den sonra keskin viraj cesaret ister harika nazarlik gercekten
Bmw 320 D ;)
Teşekkür ederim.
Zevkli olmuş baya. :) Kazasız belasız. :)
Sağ olasın. Cümlemize kazasız belasız :eyv

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
140km sürat üzerinde çıkıyor sesli ikaz. Emniyet kemeri buzzer'i ötüyor o anda ( kemer takılı )

peki abi bu her kangoo için böyle mi yoksa seninkine has bir şey mi? 140 km/h nin üzerine çok çıktım ama hiç o uyarıyı almadım ben

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servet abim ile birlikteydik.. Harika bir sure yapti ticari arac ile. Mutevazi olduguna bakmayin cok iyi sure ile tamamladi.

Biz hemen her hafta oradayiz bekleriz.

Sami Demirpaz

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal olsun, pistde gidişi hiç de ticari gibi değil :)

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Virajlara çok iyi girmişsin neredeyse limitlerde :)

Şu dikkatimi çekti frenler ve denge mükkemmel diğer linkte dışarıdan geçişlerde ne kadar iyi döndüğün ortada bu araçla çok iyi ve güvenli gitmişsin tebrikler :eyv

Frenleme çok iyi arkaya ikide ağırlık koysan virajlara daha hızlı girebilirsin biraz arkadan kopma olacak gibi Kangoo nun bu yönü çok güzel izmir sabuncu belinden inerken hiç gaz vermeden sollamadığım araç kalmadı arkada hafif yük olunca çok iyi oturuyor yola 2-3 damacana atsan olur :))

Muhteşem pilotaj tebrikler

Başta ve 6:48 lerde 2 kez geçiyorsun

http://www.youtube.com/watch?v=VXsBYr-x-bo

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki abi bu her kangoo için böyle mi yoksa seninkine has bir şey mi? 140 km/h nin üzerine çok çıktım ama hiç o uyarıyı almadım ben
Arabistan'a satılan modellerde standart olarak aktif. Bendekide öyle. Zannederim tüm Renoların alt yapısında mevcut.
Servet abim ile birlikteydik.. Harika bir sure yapti ticari arac ile. Mutevazi olduguna bakmayin cok iyi sure ile tamamladi.
Biz hemen her hafta oradayiz bekleriz.
Sami Demirpaz
Senin kırmızı şeytan pisti ağlatacak modda. Bi tur versen ya ;)
helal olsun, pistde gidişi hiç de ticari gibi değil :)
Adı ticari, Hatırlarsınız, esp testinde iiyi değil denmişti bir karşılaştırma videosunda. Sonradan kokusu çıktı. Direksiyonu daha sert çevirmişlerdi Vw Caddy'e göre. Yol tutuşu çok iyi.

Güzel yorumun için teşekkürler. Aracın arkasına yük koyarsam atalet kuvveti ile boğuşmam gerekirki buda virajlarda savrulmayı hızlandırır. Olması gereken, koni amortisör ve arkanın 6 cm kadar yere inmesi. Tabi cila olarak 205 taban lastik ile daha iyi derece alabilirim ama gerek yok. Ticari araç nihayetinde :)

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah :)