İstanbul Park'ta bir Kangoo

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
36
Estağfurullah Ustam. Ama böyle yanlız olmuyor, bir iki kangoo daha olsa fena olmaz hani ;)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
527
Servet bey bende gerçekten küfür ediyorsun sanmıştım. O ne ki kardeşim. Günlük olan dil haline geldi zaten öyle kelimeler.12 3

Güzel iş çıkarmışsın yalnız. Giriş ücreti ne kadar ödediniz ve bunun bir sonraki turu ne zaman düzenlenecek?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
user_field_choice.subeil_09
Reaction score
1,696
Estağfurullah Ustam. Ama böyle yanlız olmuyor, bir iki kangoo daha olsa fena olmaz hani ;)
Nasip kardeşim,F/Kangoo'yu pistte denemeyi bende isterim lakin eski lastik bulmak lazım,üzerindekiler sıfır daha...:)
Bu arada BOX olayının bizim araçlarda uyumsuz olduğunu ve 4000 devirde torku kestiğini 5 sene önce denemiş ve hemen araçtan sökerek yazılım yaptırmıştım...

• Like
Reactions: Servet Aydın

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
36
Servet bey bende gerçekten küfür ediyorsun sanmıştım. O ne ki kardeşim. Günlük olan dil haline geldi zaten öyle kelimeler.12 3

Güzel iş çıkarmışsın yalnız. Giriş ücreti ne kadar ödediniz ve bunun bir sonraki turu ne zaman düzenlenecek?

Ağzımız alışık değil, kalbimizde. Bir anda çıktı ve çok utandım abi.
Pist Günleri olarak http://www.intercitypark.com/?gclid=CKiMm-vQ87oCFQhZ3godsHkAjg burayı takip ediyoruz. İnernet üzerinden bilet alımında 120 TL, Seans günü yerinde bilet alımında 180 TL ödüyoruz. Etkinlik girişi 10TL, eğer kask istiyorsanız 20 TL ( kask zaruri ). Transponder ( bestlap sayıcı ) istiyorsanız yine 120 Tl ödeniyor.

Yollarda gazlayıp hem çevreyi riske etme hemde trafik cezası yememek için, aracımızın, pilotajımızın limitlerini öğrenmek için, heleki stres atmak için mükemmel bir etkinlik:eyv

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
36
Nasip kardeşim,F/Kangoo'yu pistte denemeyi bende isterim lakin eski lastik bulmak lazım,üzerindekiler sıfır daha...:)
Bu arada BOX olayının bizim araçlarda uyumsuz olduğunu ve 4000 devirde torku kestiğini 5 sene önce denemiş ve hemen araçtan sökerek yazılım yaptırmıştım...
Usta, Barbaros'un yanına gittim. Pist için motoru gıdıklasın diye. Maalesef ecuya işlem yapamadı. Söylediği, yetkili serviste güncelleme yaptırmam gerektiğiymiş. Aslında bu konuda senden destek istiyorum, hangi servis bana yardımcı olur diye.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
user_field_choice.subeil_09
Reaction score
1,696
İnanlar Eyüp şubesine uğrayıver kardeşim...

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
36
Sağ olasın Ustam. Tez vakitte gideceğim.