İstanbul'a Yeşil Fazlamı Gelmişti ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
provakasyon filan yok. delikanlı olun sakın ordaki insanlara laf söylemeyin! dün gece bende ordaydım. polis gözümde bitmiştir bu saatten sonra orda müdahaleye katkıda bulunan her polis şerefsizdir. hiç bir polis vatandaşa sık emrini uygulayamaz! bu emri uygulayan her polis g.tünden korkan şerefsiz polislerdir.

orda galatasaraylı yere düştü fenerli kaldırdı. beşiktaşlıya sıktılar galatasaraylı siper oldu. kürte sıktılar türk kurtardı. türkü yaraladılar bdpliler bile yardım etti.

bu tamamen gerçek halk ayaklanmasıdır. çünkü kimse kimseye mhpli chpli bdpli galatasaraylı fenerli beşiktaşlı ayrımı yapmadı. 2 kişiye 100 kişi saldıran tayyipçi ve bıçaklı bir gruba 10bin kişilik beşiktaş çarşı grubu saldırdı ve o 2 kişiyi bıçaklı tayyipçi tayfadan kurtardı!

ben ilk defa halkımla bu denli gurur duydum.

şafak sezerinden tutun berguzer koreline kadar bir ton ünlüde ordaydı. onlarada sıktılar.

hatta yardıma gelen akut başkanını bile yaraladılar. gazetecinin biri kafasından vuruldu.

helal olsun askerime tam tersini yapıp polisin yaraladıklarını asker tedavi etmeye çalıştı. polisle tartıştı. polisler askerede gaz bombası sıkarız dediler. askerlerde sen sıkarsan bizde sana sıkacak çok şey buluruz diyince polis harbiye orduevinden uzaklaştı.

gece olanlar gerçektir. gittim canlı gözümle gördüm.

Son düzenleme:

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
provakasyon filan yok. delikanlı olun sakın ordaki insanlara laf söylemeyin! dün gece bende ordaydım. polis gözümde bitmiştir bu saatten sonra orda müdahaleye katkıda bulunan her polis şerefsizdir. hiç bir polis vatandaşa sık emrini uygulayamaz! bu emri uygulayan her polis g.tünden korkan şerefsiz polislerdir.

orda galatasaraylı yere düştü fenerli kaldırdı. beşiktaşlıya sıktılar galatasaraylı siper oldu. kürte sıktılar türk kurtardı. türkü yaraladılar bdpliler bile yardım etti.

bu tamamen gerçek halk ayaklanmasıdır. çünkü kimse kimseye mhpli chpli bdpli galatasaraylı fenerli beşiktaşlı ayrımı yapmadı. 2 kişiye 100 kişi saldıran tayyipçi ve bıçaklı bir gruba 10bin kişilik beşiktaş çarşı grubu saldırdı ve o 2 kişiyi bıçaklı tayyipçi tayfadan kurtardı!

ben ilk defa halkımla bu denli gurur duydum.

şafak sezerinden tutun berguzer koreline kadar bir ton ünlüde ordaydı. onlarada sıktılar.

hatta yardıma gelen akut başkanını bile yaraladılar. gazetecinin biri kafasından vuruldu.

helal olsun askerime tam tersini yapıp polisin yaraladıklarını asker tedavi etmeye çalıştı. polisle tartıştı. polisler askerede gaz bombası sıkarız dediler. askerlerde sen sıkarsan bizde sana sıkacak çok şey buluruz diyince polis harbiye orduevinden uzaklaştı.

gece olanlar gerçektir. gittim canlı gözümle gördüm.

Abi sana ne kadar teşekkür etsem az.
İlaçları hazırlıyoruz kendimiz için değil ordakiler için hazırlayıp çıkıyoruz yola grup halince 12.30da yola çıkıcağız ve ordakilere yardım etmeye çalışacağız.

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BLp-iLZCUAA-owe.jpg

BLp3NtJCEAAEs1n.jpg

Sayılarımız artıyor

http://occupygezipics.tumblr.com/

Buda diğer arkadaşlarımızın çektiği resimler olayı gördün. MEDYA uyuyor.

bu resim Avrasya Maratonundan değilse gerçek heralde yada biri sağlam fotoşop yapmış...

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özellikle asker polis tartışması beni çok kızdırdı...polis askere dokunma cesaretini nerden alıyor...nerden aldığı belli ancak birileri yolun sonuna geldi ve kendi sonları bu tip olaylarla gelecek gibi gözüküyor...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoshop filan yok. resimdekilerden tanıdıklarım var.

asker_buyuk3.jpg

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Rüzgar eken fırtına biçer;) umarım daha çok vatandaşımız yaralanmadan,zarar görmeden olaylar durulur ve buna neden olanlar ceketinide:)alıp gider yoksa ötesi kasırga gemicikmi dayanır.................:cool:

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Ülke Bizim Tayyibin Veya Başkasının Değil, Türkiye Genelinde Yaşanan Olaylardan Sonra Zaten Sevmediğim Polisler Gözümde İyice Bitti, Asker İse Gözümde Daha'da Yükseldi Asker Yine Devletin Değil Halkın Ordusu Olduğunu Gösterdi, Orada Canı Yananların - Ölenlerin Hepsinin Vebali Kimin Boynuna Biliyoruz Dilerim Devlet Düşmeden Bu Büyük Halk Ayaklanması Bitmez, Türk Halkının Önünde Kimse Duramaz ! Biz Piyon Değiliz Bizimle Oynaya Bileceklerini Sanıyorlarsa Yanılıyorlar, Esas Piyon Olanlar Baştakiler !

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Tohumlar fidana,
Fidanlar ağaca,
Ağaçlar Ormana Dönüştü Yurdumda...:eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Ankarada epey karıştı kızılayda polis halk çatışması şu anda son bulmuş fakat etraf savaş alanı gibi :S

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili başbakanım; bugün bize öyle bir iyilik yaptın ki aslında haberin yok. öldürün emri verdiğin polislerin karşında yere düşen fenerbahçeli'yi yerden kaldıran galatasaraylı gördüm. birbirleriyle suyunu, ekmeğini paylaşan öğrenciler, kol kola girip yürüyen kürt-türk asıllı insanlar gördüm. Orospu dediğiniz kadınların genelevlerden çıkıp yaralananlara limon ve su verdiğini gördüm. travesti dediğiniz insanların sığınmaları için otel odalarını açtığını gördüm, telefonlarını paylaşan avukat, doktor, ilk yardımda yaralılara müdahale eden tıp öğrencileri gördüm. sirkeli bez veren yaşlı teyzeler gördüm. Wireless şifrelerini paylaşan esnafı, yaralıları lobisine alan otel sahipleri gördüm. panzer girmesin diye otobüsü ile yolu kapatan belediye şöforü gördüm. gece dükkanlarını açan eczacılar gördüm. bu gece de emin ol ki; gözlerimiz senin sıktırdığın biber gazından değil gururdan doldu.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...