İstanbul'a Yeşil Fazlamı Gelmişti ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazık yazıklar olsun

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.oraları yeşillendirende zaten başbakanımızdı
2.herşeyin bir adabı var, devlete karşı gelerek bişey olmaz.
(hem devlete isyan edeceksin, hem de devletin hastanesini kullanacaksın)
3.birileri çok pis gazlıyor. eğer chp mitingini yapsaydı şu anakp-ülkücü-chp savaşı vardı.
çok ağır tahrikler vardı ama halk bunların oyunlarına gelmedi. artık eğitimli gençler var.
artık eskisi gibi gençler gazla değil beyinle çalışıyor:D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​4.bu konu siyasete doğru kaymakta galiba az sonra kilit style :aytuğ

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün ordaydım.
Ve şunu söyleyebilirim ki gidebilecek olanlar varsa gitsin. Astım hastasıyım ve iki portakal gazı dedikleri gazın arasında kaldım nefes alamadım gözüm karardı son gücümle bir gazın içinden geçip bir vatandaşın yanına koştum sağ olsun hemen ordakiler bana sütle suyu karıştırmışlar limon falan getirdiler gözüme falan sıktılar beni rahatlattılar ama o tıkanmam daha yeni yeni geçiyor kullanımı bile yasak olan bu gazı bize sıkıyorlar. Baygınlık geçircektim ve şuan o an aklımdan çıkmıyor. Ordakilere destek oldum ya. Bağırdım ya o bana yeter. Ama bu saatten sonra polislere bir dakika bile tehammulum yok.

Eve geldim olayı canlı yayından izledim ve tekrar gidesim geldi ama çok kötü olduğum için evde dinlendim. Yarın gene gitmeyi düşünüyorum o gazı tekrar yeme uğruna bile. Olay ağaç değil artık 10 yılın patlamasını yaşadı Türkiye.

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yandaş medya hiç birisi olanı biteni yayınlamıyor.halk tv ye teşekkürler .halk tv izle | E Canlı Tv İzle

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polil ne yapsın diyen arkadaşlara sesleniyorum görevini bıraksın böyle düzene böyle polislik yapacaksa o görevi bırakacak,insanın kanını donduruyor ya bukadar olur. Ben güvenmiyorum polise canım ALLAHA emanet

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu bir parti yada sağ sol direnişi değildir, bu halkın ayaklanmasıdır, bunu herkes böyle bile, bu millet susar susar öyle bir patlarki 7 ceddin gelse kimse duramaz önünde, 2 ağaçla başladık..............!! #direntürkiye

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ampül Kararma'ya Başladı Yakında Patlar kıhkıh

O Değil'de Artık Jop Bağımlısı Olacağız, Jop Yemeden Yaşayamayacağız Diye Korkuyorum :berbat

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hakkımızda hayırlısı gereken mesajlar alındı-verildi sanıyorum konu başka yönlere sapmadan kilit en demokratik çözüm galiba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...