Jant önerisi olan arkadaşlar varmı ?

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiginiz İstanbul'dan 17 König Jant takıp Konforsuzluktan Satan arkadasımız EBH Plakalı Aracıyla Anıl. Kendisi Benim Yakın arkadaşım Dediginiz gibi Aracında 17 İnç jant ve 225-45-17 Lastik vardı Hemde piyasadaki En Kaliteli lastiklerden biri Pirelli p7 Cinturato takılıydı. Görüntüsü ve Yol tutusu Harikaydı aracın Fakat Konfor namına Bişey yoktu Arabada ve Dediginiz herşey mevcuttu Bozuk para üzerinden geçse Hissediyorduk. Bide Eibach Sportline Yay takılıydı Aşırı Sertti Araba. Dediginiz gibi Konforsuzluk Canına tak ettiği için Söktü 16'lara geri Döndü. Şimdi 205 55 16 Lastik ve 8.5 mu 9 mu Ne Ofset BBS Jant takılı + Eibach sportline Yay takılı Araba orjinal Fabrikasyon Konforundan Dahada Konforlu ve Görüntü Harika Kaslı duruyor Tam istediginiz Gibi.. :)

Şimdi gelelim Bu Jant lastik Konusuna, Megane 2'ye Maalesef 17 Jant Sadece Görsel Olarak gidiyor, Onun haricinde Maalesef Konfor namına Bişey kalmıyor. Zaten 17 Jant takıldıgında Ya 205-50-17, Yada 225 45 17 Lastik takılması Gerekiyor, Ama af Edersiniz İkiside Aynı şeyin Laciverdi ve İkisinide taksanız Konfor Gidiyor.. Megane 2'lerin Süspansiyonları Yumusak Karakterli Bu Baglamda İnce Yanak lastik takıldıgında Ciddi Derece Süspansiyonlar Sapıtıyor. 2 Tane 17 Jant'lı Megane 2'ye bindim Sürdüm, Biri Anılın Aracıydı (225-45-17 Lastik Takılı), Digeri Mahallemden Bi Abimin Aracıydı Ondada 205-50-17 Lastik takılıydı, İkisininde Konfor Yonunden Kötülügü Aynıydı. Ama Yol tutus Anlamında Bişey diyemeyecem Özellikle geniş taban lastik Oldugu için Hayvan Gibi Yol tutuyordu Araç.

Son Olarak Spor yay'a Geleyim, 5 Farklı Megane 2'de 5 Farklı Spor Yay Denemesi Yaptık, Eibach Sportline, Vogtland, Apexi, FK ve Mishimoto bu 5 Farklı yay, 5 Farklı Megane 'de takıldı, En Stabil ve Uyumlu calısan Eibach Sportline Takılı Olan oldu. Gerçektende Öyle Düşmesi İdeal, Konforu Orjinal Konforundan bile Daha iyi ve Yol tutusu Harika. Yay alacaksanızda EİBACH SPORTLİNE'dan Başkasını Alıp Takmayın.. Sormak istediginiz bişey varsa Sorabilirsiniz..

Emre Fırat Bilici

Son düzenleme:

tolgad06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MOMO Fighter 17, SUGARRAY veya Alenssio F1 modeli var bi bakmanı tavsiye ederim yakışır :)

ramco123

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane çıkma jant şuraya bakabilirsin bi ton jant var geçenlerde lastik patladı stepneyle geziyodum şansıma tek 1 tane bulup aldım şimdi stepnem de jantlı :D sıfır almaktan daha mantıklı