Kadınlar Ne İster ?

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ister, ister, ister, ister,ister,.... vb öyle gider hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
erkek milletine yaranılmaz, bir şey istemedik, önceden her şeyimizi tam edelim diye arabayı aldıktan sonra nişanlanalım diye şart koşmuştum yine yaranamamıştım :hıh

KADINLARI ANLAMAK

Zor ama bir yerden başlamak lazım..

kadinlari-anlama-kilavuzu.jpg

bunlar sadece özetmiş daha :D

erkekler marstan, kadınlar venüsten kitabını okumak yeterli her iki taraf için de oldukça açıklayıcı :D

dökülür abi dökülmezmi mümkün değil Türk kadınıyla başa çıkmak :D

Türk erkeklerinden dolayı böyle olmuşturlar belki de:D

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne var abla Turk erkeginde :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ne var abla Turk erkeginde :)

e istekleri bitmeyen kadınları bu toplum yetiştirdiğine göre bir şeyler var demek:) kadının okumasına, meslek sahibi olmasına dolayısıyla para kazanmasına engel olan, mümkünse kendi yanında olmadan evden çıkmasını engelleyen zihniyetlerle kıskanç, istekleri bitmeyen türler çıkmış olma ihtimali çok çok yüksek. gerek annemin arkadaşlarından, gerek bu yaşa kadar kendi çevremden bu genellemeyi yapmakta sakınca görmüyorum :D kendi ayakları üzerinde duran kadınların öyle tipler olmadığına şahidim bizzat :D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
seven erkek kıskanır ve kaybeder. kadınlar bunu anlayamaz:)

kadınlar ne ister? sorusu karmaşık:D aslında kadında erkekte sevgi saygı ister.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ahhh şu kadınları bi anlasaydım :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
seven erkek kıskanır ve kaybeder. kadınlar bunu anlayamaz:)

kadınlar ne ister? sorusu karmaşık:D aslında kadında erkekte sevgi saygı ister.

kıskançlığın kendine ve karşındakine güvensizlikten başka anlamı yok benim için, erkekler kadar kadınların da çok kıskançları var çevremizde şahit oluyoruz. kişisel tercih tabii ki, kimileri bununla ölçüyor ama benim gibi düşünenler için; kıskanmama neden olan bir şey varsa zaten bir şeyler yanlış demektir ve ortada bir ilişki yok demektir, kısa ve net şekilde:)

ahhh şu kadınları bi anlasaydım :)

woman brain kitabını şiddetle tavsiye ederim, hediye ettim ve gerçekten inanılmaz fark oldu arada :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
o zaman herhangi bi bayana söyliyeyimde alsın bana :D hemcinslerine büyük faydası dokunur böylece :D :D

benden tavsiye kendin alıp başla, hele bir de sevgilin alırsa başına iş açılabilir:D misal ailen, sana alınan hediyenin bu olduğunu öğrenince kız için üzülmeye başlayabilir hehe