Kadjar donanım sorunları

driver68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkide iphone 6 ama hic sorun olmadi. Baglantilari yaptiktan sonra menudeki bluetooth aktif gorunuyor. Tiklayinca direk caliyor.

peki bağlantıları nasıl yaptınız birde telefonda nereler açık oluyor acaba bendemi bir hata var

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki bağlantıları nasıl yaptınız birde telefonda nereler açık oluyor acaba bendemi bir hata var

Telden bluetooth acip sonra rlinkden hem tel hem muzik baglantisini aciyorum sonrada multimedyadan bluetooth giriyorum calisiyor.

Sizdeki sorunu bende cozemedim, normalde calismasi lazım.

İphone 6 kullanan baska bi arkadasinizin telefonundan baglanmayi deneyin bi kere isterseniz.

driver68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telden bluetooth acip sonra rlinkden hem tel hem muzik baglantisini aciyorum sonrada multimedyadan bluetooth giriyorum calisiyor.

Sizdeki sorunu bende cozemedim, normalde calismasi lazım.

İphone 6 kullanan baska bi arkadasinizin telefonundan baglanmayi deneyin bi kere isterseniz.

eşimin ve kızımın telefonlarıda aynı değişen birşey olmadı, eşimde captur var onda rlink1 var ona bağlanabiliyoruz ama kadjar rlink 2 ye hiçbirimiz bağlanamıyoruz , telefon görüşmeleri yapılabiliyor yalnızca müzik dinlenemiyor

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eşimin ve kızımın telefonlarıda aynı değişen birşey olmadı, eşimde captur var onda rlink1 var ona bağlanabiliyoruz ama kadjar rlink 2 ye hiçbirimiz bağlanamıyoruz , telefon görüşmeleri yapılabiliyor yalnızca müzik dinlenemiyor

Eger facebook kullaniyorsaniz orada kadjar turkiye grubu var. Oraya sorununuzu dile getirirseniz ayni sorunu yasayan yada halleden varsa yardimci olacaklardir.

safadogru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben arabayi surekli santiye ortaminda kullaniyorum, 11000 km oldu. 19 jant var ve resmen pat kut kullaniyorum.

su ana kadar sadece on taraftan cok ciliz bir trim sesi geldi ve arka kamera parazitlenme yapmaya basladi. acikcasi cok memnunum. volvo dan inip buna bindim ve asagi kalir yani su ana kadar yok.