Kadjar farlarda buhar nem var ve sol kapı cam düğme aydınlatma

No Mercy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsanın canı sıkılıyor ve morali bozuluyor. Sıfır araç almışsınız problem problem... Tekrar servise git sanki problem yaratan bizmişiz gibi çalışanlarda tuhaf bakmaya başlıyor.

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadjar gibi bir aracın ( c-suv) kapı düğmelerinde ışık olmaması komedi yahu 90 model otomatik camlı araçlarda bile olan ışık nasıl olmaz aklım almıyor gerçi şaşırmamak lazım renault bazı şeyleri şaşırtıcı şekilde koyarken bazen komedi şekilde çalıyor mesela bende 2014 megane touch var 4 camda tek basışta kalkıp iniyor kumandadan kapanıyor ve sıkışma sensörlü bunlar gayet güzel ama gelgelelim 93 broadway de bile olan torpidoda ışık yok kapkaranlık torpido :) neyseki biraz el becerim var ki çakmaklık ışığından direk kablo çekip led ışık yaptım orjinalinden daha güzel oldu.

No Mercy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni modellerde torpido aydınlatma mevcut bizde var ama haklısınız komedi...

No Mercy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca 20 gün boyunca araca yaklaştığımda kapı kolundaki düğmeye dokunmadan kapılar ve aynalar otomatik açılıyordu. Far değişimi için kontrol edildikten sonra açılmamaya başlandı. Durumu servise anlattık ama bu özelliğin bu araçlarda olmadığı söylendi fakat yaklaşık 20 gün boyunca eşimde bende bu şekilde araca yaklaştığımızda kapı ve aynaların her iki kartta da otomatik açıldığını söyledik rüya görmüş olamayız. Her defasında araca yaklaşınca 2-3 saniye sonra kapı ve aynalar otomatik açıldı. Kart tanıtımı yapıldı fakat çözüm olmadı kapı koluna dokununca şu an açılıyor. Serviste durumu araştırıp bize dönüş yapacak. Bir grupları varmış bekliyoruz bakalım ne olacak. Yolum düştüğünde farklı bir bayide yeni icon edc dizel araçlarda durumu kontrol edeceğim. Aldığım bayide bu özelliğin olmadığında ısrarcı. Bazen sistemden kaynaklı sorun olabiliyor dendi şimdi kendiliğinden düzelmiştir dendi. Bayiye yeni icon EDC araç gelecekmiş kendilerinde gelen aracı kontrol edecekler.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Grup dedikleri bizim facebook grubu anlasilan. Orada soruldu bu fakat herkes uzaklasinca kitlendigini yaklasinca açılmadığını, kapidaki tusla açıldığını belirtti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sonercan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 icon edc kadjarımı 1 hafta önce bayiden teslim aldım, ilk gecenin sabahında sağ ön farın içerisinde buhar oluştu, servise gitcektim ama iki sonra geçti kendiliğinden, kitabında buharlanma olabileceği yazıyor, bence çok önemli bir sorun değil..

hollandsedrop

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En pratik çözüm şu an için bu ..

qJ6Xyd.png

MaNMR1.png

ERDOĞANSU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. nereden bulabilirim bu stickerleri acaba?

Merhaba bu stickerlri nereden bulabilirim acaba?

qJ6Xyd.png

MaNMR1.png[/QUOTE]

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
AliExpress de var fakat öyle göründüğü gibi degil pek ise yaramiyor yani.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ERDOĞANSU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler.Ben de kaliteli reflektif yapıştırmıştım gerçekten işe yaramadı...