Kadjar farlarda buhar nem var ve sol kapı cam düğme aydınlatma

ERDOĞANSU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca ben Renault Mais.in hatta Fransa' nın tüketicilerin haklı taleplerini ve kadjarlarda tespit edilen eksiklikleri dikkate aldığını hiç düşünmüyorum.En fazla bir sonraki yıl üretimin de bazı hatalar eksiklikler düzeltilmeye çalışılıyor.Araçları servislere davet edip torpido ışığı , kapı ışıkları vs konularda çözüm üretmeleri gerekir diye düşünüyorum ...

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 uretimlerde torpido isiklandirildi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Free Shipping! Auto Power Window Switch/Single Window switch For Nissan Qashqai/Altima/Sylphy/Tiida/X-Trail
http://s.aliexpress.com/VRF73uUn?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Bu sanırım bizim kadjar için de uygun. Tüm cam açma butonları ışıklanıyor ve şoför tarafı kapı merkezi kilit düğmesi ışıklanıyor. Uyarsa çok iyi olacak.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca ben Renault Mais.in hatta Fransa' nın tüketicilerin haklı taleplerini ve kadjarlarda tespit edilen eksiklikleri dikkate aldığını hiç düşünmüyorum.En fazla bir sonraki yıl üretimin de bazı hatalar eksiklikler düzeltilmeye çalışılıyor.Araçları servislere davet edip torpido ışığı , kapı ışıkları vs konularda çözüm üretmeleri gerekir diye düşünüyorum ...

Eger elektrik tesisati yoksa torpido aydinlatmasi icin o is hem maliyetli hem kulfetli. Benim aracin torpido isigi yok servise taktirayim dedim once tesisat var ampul takilacak dediler sonra tesisat yokmus o olmasi lazim dediler. Listeden baktik gogus grubundaki tum tesisat degisiyor. Yani ekleme yapilmiyor. O tesisatin giyati 2.000 lirayi buluyor. Hat cekilip yapilabilir diyebilirsiniz ama bildiginiz uzere serviste isler boyle yurumuyor. Dolayisiyla vazgectim. Torpido isigi neyse hadi ama cam kumandalarindaki aydinlatmanin olmayisi boyle bir arac icin gercekten eksiklik.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam kumandaları için link attım. Sanırım bizim Kadjar'lar için de uygun. Biraz daha inceleme yapayım alup denemeyi düşünüyorum.

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu satış mağazasındaki ürünleri inceleyince görüyoruz ki, arabanın teknik eksikliklerini tamamlamak için çinliler fransızlardan daha çok çalışıyor. :)

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
😀 Aynen.
Bu arada uygunmuş. Yalnız Kadjar aydınlatma beyaz QQ aydınlatma kırmızı. Eğer beyaz isterseniz içindeki ampul (ampul demiş belki LED dir) değişmeniz lazım dedi satıcı. Değişmezsek de hepsi kırmızı olacağından çok bir problem olacağını sanmıyorum.

ERDOĞANSU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taktırdıktan sonra paylaşırsanız sevinirim teşekkürler....