Kadjar Full Led Ön Farlar

Levo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba

Aracım icon 1.5 edc dci full paket olmasına rağmen ön farlar full led değil. Araç ilk üretimlerden olduğundan bu özellik dahil edilmemiş. (Şu an iconlarda standart) Hal böyle olunca oldukça can sıkıcı oluyor. Sürekli gözüme batıyor. Araçtan soğudum resmen. Aracı aldığım servisle (hedef - zeytinburnu) görüştüm hiç yardımcı olmadılar. İnanlarla konuştum 5000 tl gibi bana göre uçuk bir rakam söylediler. Bu durumda olan bir arkadaş var mı (Bana tekmişim gibi geliyor) Daha makul bir şekilde yardımcı olabilecek bir servis var mıdır bildiğiniz.

İyi sürüşler...

Böyle bişey nasıl olabilir aklım almıyor. Bu arabanın lansmanı pure vision full led farla yapıldı, kitapcığında iconda bu farlar standart. Bence bırakın yetkili servisleri alın kitapcığı direk maise gidin

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende araştırıyorum farları bu far iyi gibi geçici çözüm bu olacak galiba ama Hocam bi sorun olurmu ki acaba muayenede ve uzunlar kısalar var fln ben olayı tam anlayamdım , + xenon olursa ne olur xenon olmazmı benim pek bilgim yok bu konularda

Xenon muayanede sikinti yaratabilir, ama bunun yaratacagini sanmiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonradan takılan Xenon yeni araçlarda arıza ışığı yaktırıyormuş, ayrıca garantili bir aracın elektrik aksamına müdahale etmek mantıklı değil. Kısa farların ampulunu değiştirmek en kolay çözüm gözüküyor.

Bu arada maise yazdım serviste beni aradı teknik birimle görüşeceklermiş pek bişey çıkacağını sanmıyorum ama haber veririm size. (Direk savunmaya geçtiler biz böyleyken sattık sizde bile bile aldınız diye, benim sorunum bu ürün standart olmuşken önceki alanların mağdur edilmesi.

Behsettiğim ürünün siparişini de verdim bu arada ama takmaya cesaret edebilir miyim bilmiyorum. Kaş yaparken göz çıkarmayalım, forumlarda bu ürünü arabasının sis farına takıp far yuvasını komple eriten var ama tek örnek başka rastlamadım. Kullananlar varsa yorum yaparsa minnettar olurum

muro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm clio 4 var bende led kısa far aldım h7 fakat takamadım yani beceremedim diyelim onun yerine xenon taktım hali hazırda duruyordu onları taktım. bir takım h7 beyaz adet başı 4000 lümen 40 w

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercek Far

Merhaba,

Sizin adınıza çok uzuldum,

Acarlarda olan ıcon cam tavan 17 lastık bir aracı bu yuzden ELEDIM. ve almadım

Mercek far resmen bu araca yapılmış bir hakaret diyecem ama galıba çok ŞEKİLCİ bir millet olduk :(

Bence üstüne cok düşmeyin aracın keyfını cıkarın elbette size bu konuda yardımcı olacaklar bıraz süre tanıyın derım.

Sonucta Led far var sadece içindeki led cizgi far yok dıye bılyıorum...

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Sizin adınıza çok uzuldum,

Acarlarda olan ıcon cam tavan 17 lastık bir aracı bu yuzden ELEDIM. ve almadım

Mercek far resmen bu araca yapılmış bir hakaret diyecem ama galıba çok ŞEKİLCİ bir millet olduk :(

Bence üstüne cok düşmeyin aracın keyfını cıkarın elbette size bu konuda yardımcı olacaklar bıraz süre tanıyın derım.

Sonucta Led far var sadece içindeki led cizgi far yok dıye bılyıorum...

Hocam Dış o c şekli led far var ancak pure vision yok o bizim derdimiz farlar sarı yandımı tüm şekil kayıyor ,yazık oluyor ya :( 2010 model megane 3 100 kat daha donanımlıydı,böyle bişey yok yaa bu nasıl bir beceriksik firma anlamıyorum

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Dış o c şekli led far var ancak pure vision yok o bizim derdimiz farlar sarı yandımı tüm şekil kayıyor ,yazık oluyor ya :( 2010 model megane 3 100 kat daha donanımlıydı,böyle bişey yok yaa bu nasıl bir beceriksik firma anlamıyorum

benım şahsi görüşüm siz maise yazın çizin talep edin derım, müşteri memnunıyetı cercevesınde bunu değiştirmeleri lazım...

Ama hatırladığım bir durum ilk paketlerınde Pure vision led far 850 TL opsıyonu vardı... Sonra bunu opsıyondan cıakrıp (Temmuz'da) ICON donanıma standart yaptılar tam bılmyıorum ama sanırım BAZ modelde de standart bu?

O farın onlara malıyetınden zıyade bu durum örnek teşkil eder diye işlerine gelmiyıor, zaten büyük firmaların en büyük sorunu bu: Ya herkes gelip benımkınıde yap derse!!

Kadjar yenı bır araç olmasına rağmen RENAULT bu araca sahip cıkmıyor, nasılsa satacak gözü ile bakıyorlar...

Tamam araç güzel ama siz hatalarda ısrar edersenız bir süre sonra bakmışsınız herkes QQ ya kaymış...

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YA durumu ben anlamadım. Hangi farlar sarı. ben ilk çıktığında aldım. Sisler sarı digerleri pure vision led hata neresinde. Sislerin sarı olmasında mı? Bu arada sarı sis sisli havada daha iyi görüşsağlıyor bilginize.

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya işte hocam o pure vision ların yerine yani uzun ve kısaların yerine bizde sarı halojen ampul var olay o :(

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya işte hocam o pure vision ların yerine yani uzun ve kısaların yerine bizde sarı halojen ampul var olay o :(

Bu konuda bir gelişme var mı belki bir yerlerden bilgi almışsınızdır, bu arada ben bahsettiğim beyaz ampulden taktım gayet iyi gözüküyor ama orjinal olması çok daha iyi tabiki