Kadjar Full Led Ön Farlar

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda bir gelişme var mı belki bir yerlerden bilgi almışsınızdır, bu arada ben bahsettiğim beyaz ampulden taktım gayet iyi gözüküyor ama orjinal olması çok daha iyi tabiki
renoHayırlı olsun cüneyt bey ,sorması ayıp olmassa hangi marka aldınız acaba ve kısalar uzunlar birliktemi değiştirdiniz.Çok merak ettim doğrusu güzel olmuştur:eyv Birde fotoğraf eklerseniz çok sevinirim,şöyle bir aydınlansın gözümüz :)
Renault anadolu mais(istinye) 5000 tl gibi bir fiyat olur dedi(bu fiyata ne denirki :( ,asla veremem ben o kadar parayı,şimdilik benimki aynı sarı farlar,değiştirmedim ilerde umarım buna daha güzel bir çözüm getirirler ,bu arada dün bauhaus da philips h7 5000 k gördüm araştırıyorum şuan,5000 kelvin yeterlimi,beyazmıdır,sağlamdır, daha iyileri kötüleri varmıdır diye..,bakalım bu ay bende değiştirmeyi planlıyorum...

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renoHayırlı olsun cüneyt bey ,sorması ayıp olmassa hangi marka aldınız acaba ve kısalar uzunlar birliktemi değiştirdiniz.Çok merak ettim doğrusu güzel olmuştur:eyv Birde fotoğraf eklerseniz çok sevinirim,şöyle bir aydınlansın gözümüz :)
Renault anadolu mais(istinye) 5000 tl gibi bir fiyat olur dedi(bu fiyata ne denirki :( ,asla veremem ben o kadar parayı,şimdilik benimki aynı sarı farlar,değiştirmedim ilerde umarım buna daha güzel bir çözüm getirirler ,bu arada dün bauhaus da philips h7 5000 k gördüm araştırıyorum şuan,5000 kelvin yeterlimi,beyazmıdır,sağlamdır, daha iyileri kötüleri varmıdır diye..,bakalım bu ay bende değiştirmeyi planlıyorum...

[h=1]H7 12V 55W PHILIPS DIAMOND VISION 5000K[/h]
Bu üründen aldım aydınlatması gayet iyi, ancak yağmurlu havalarda performans beklemeyin, sadece kısaları değiştirdim. Elimde araç kamerasından aldığım ve karlı havada çektiğim iki fotoğraf var. Birde elim değmişken plakalıkları beyaz yaptım :) Dediğim gibi beni görünüş anlamında fazlasıyla tatmin etti.

Bu arada 5000 tl çokmuş ama değiştirilebilir olması iyiye işaret belki yedek parça vs yaygınlaştıkça kabul edilebilir rakamlar olabilir. Aracın garantisi dolunca kaliteli bir led sistemi taktırmakta düşüncelerim arasında 1500 tl civarına halledebiliyoruz.

Kader ortağı olarak bağlantıda kalalım derim Mustafa Bey :)

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kalalım Cüneyt bey :),ben buralardayım bir de facebook kadjar türkiye grubunda ,bu arada resim atmışsınız galiba ama gözükmüyor :(ne tel ne de pc den açtım nafile ,yağmurlu havalarda doğru bir kaç yerde duymuştum ya sarı halojen ya led yada zenon iyidir yağmurda ,ah kadjar ahh :pislik

muro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dert etmeye gerek yok ben yurt dışından aldım clio 4 uzunlara taktım gayette güzel oldular fiyatda çifti 60 dolar :)

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hımm Hafif sarı ile beyaz karışımı var :)yinede güzel eski holojen sarıya göre kat kat güzel olmuş güle güle kullanın efendim..:bantVe ve ve bir tane daha soru patlatayım Herhangi bir arıza göstermiyor değil mi plaka ve far için :soru

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hımm Hafif sarı ile beyaz karışımı var :)yinede güzel eski holojen sarıya göre kat kat güzel olmuş güle güle kullanın efendim..:bantVe ve ve bir tane daha soru patlatayım Herhangi bir arıza göstermiyor değil mi plaka ve far için :soru

Orjinallerle aynı watt değerinde olduğu için herhangi bir arıza çıkarmadı.

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmaz öyle şey. Götürün başlarına atın yada yanlış bilgilendirmeden dolayı verin mahkemeye. olacak iş mi.

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmaz öyle şey. Götürün başlarına atın yada yanlış bilgilendirmeden dolayı verin mahkemeye. olacak iş mi.
Hocam yapılacak pek birşey olacağını zannetmiyorum,ilk aylarda opsiyondu pure vision lar (dünya bir tek türkiye de opsiyon bu arada :(.. ) daha sonra icon lardan standart oldu bizde 800 tlye almadıgımız farı şimdi 5000 tlye alabililiyoruz yok böyle bir saçmalık :(