Kadjar R-Link2 Sorunu. Lütfen Yardım Edin.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Söyle söyleyeyim servislerin bu ise yaklasmama sebebini bilmiyorum fakat benim rlink v2 olmasina rağmen güncelleme istedim. yine v2 nin kendi guncellemesini yaptılar. Fakat güncelleme sonrası geri görüş ve park aensorleri calismaz hale gelirken masajda sürekli çalışır hale geldi. Servise gittiğimde rlink v7 olarak guncellenmis halde teslim edildi. Yani diyeceğim o ki islerine geldiğinde gayette güzel güncelleme yapıyorlar. Demek ki cokme gibi bir durum yok. Olsa yine riske girmeden v2 olarak guncellenirdi benim araç. Servis ile iliskileriniz ne kadar iyiyse ısı yaptirabilme potansiyeliniz o kadar yüksek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mhmts01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model aracımı aldığımda bende de aynı problem vardı. sürüm 2.2 idi. Servise gittim, bluetooth ile bağlanamıyorum deyince sürümü 7'e yükselttiler. Bu şekilde çözülmüştü.

Hocam böyle bir arıza bahanesiyle gitsem güncelleme yaparlar mı yoksa arızanın doğruluğunu kontrol ettikten sonra mı güncelleme işlemini yapıyorlar.

bcakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim araçda da bluetooth problemi var. Telefon bağlanıyor bluetooth ile arama yapabiliyorum ama medya oynatamıyorum. müzik çaldıramıyorum r link'de. Bir de versiyon 2.2 iken gizli özellik ile apple car play açılabiliyor mu? android auto ihtiyacım yok çünkü araca binen herkes apple kullanıyor.