Kadjar taban izolasyon

serdar 79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merak ediyorum bu aracla ayni alt yapiyi kullanan quashai de durum nedir bence qq de varsa bu putur katmani bize atilmis ciddi bir kaziktir

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir tane qq bulup bakalım eğer uygulama var bunda yoksa bununla ilgili renaulta artık birşey mı yazarız ne yaparız araştırmak lazım

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En kral pütür 40 YTL kutusu . Bir araca 8-10 tane gider . Buna göre fiyatlandırmanı yapın SAYGILAR .

serdar 79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun fiyatida degil fabrikasinda arac tertemiz ciplak sase varken atiloyor bu meret simdi araci lifte cekip baksan egzosu koruma plaklari salincaklari tesisati tampon plaklari karteri en az yuz parcasini sen sokup yagdan arindirip attorabilecek usta bulursan o zaman sen kusursuz oldu dersin neyse uzatmayayim yenisini alincaya kadar en iyisi bu

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Durum nedir şimdi,

gelişme var mi?

Pütür malzeme atmanin, 2 ay araci 3000 km kullanmişiz bir faydasi olur mu?

serdar 79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İmkaniniz varsa iyice temizletip attirin eger uzun sure kullanacaksaniz ama 3 yil kullanir satarim derseniz takdir sizin

tiryakihasanpaşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
QQ'de de taban izolasyon yok.

abbmemoli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam ben kartal asf den aldım .bana bu konuda kampanya olduğunu soyledıler.totalınde alt ses ızalasyonu motor koruma koltuk koruma toplamında 800 tl ye yaptılar.

umitkayi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar taban izolasyonun gerekli olduğunu şahsımca düşünmüyorum suv ve arazi tarzı araçların fabrikasyon taban kaplaması üretim standartlarına göre diğer araçlardan farklıdır,paranızı boşa harcamayın saygılar.