Kadjar taban izolasyon

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar taban izolasyonun gerekli olduğunu şahsımca düşünmüyorum suv ve arazi tarzı araçların fabrikasyon taban kaplaması üretim standartlarına göre diğer araçlardan farklıdır,paranızı boşa harcamayın saygılar.

İns farklıdır ben bi fark hissedemedim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

oluru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bende kadjar rüzgarına kapılanlardanım. Bende sizler gibi araca ses yalıtımı (pütür uygulanacakmış) boya koruma, koltuk koruma, far koruma, motor koruma, kaputa forlya çekilecek, jant koruma ve ön cam su itici uygulamalarına 1000 tl dediler.kampanya varmış. Pütürün tekerleklerin sesini yüzde otuz kestiğini söylediler. Bütün bunlar değermi bilmiyorum yaptırmaya. özellikle ses yalıtımı için..

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana gore uygun bence yaptirin

Sent from my iPhone using Tapatalk

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bende kadjar rüzgarına kapılanlardanım. Bende sizler gibi araca ses yalıtımı (pütür uygulanacakmış) boya koruma, koltuk koruma, far koruma, motor koruma, kaputa forlya çekilecek, jant koruma ve ön cam su itici uygulamalarına 1000 tl dediler.kampanya varmış. Pütürün tekerleklerin sesini yüzde otuz kestiğini söylediler. Bütün bunlar değermi bilmiyorum yaptırmaya. özellikle ses yalıtımı için..

Arkadaşlar,

Geçen hafta aracıma pütür attırdım, yetkili bir serviste ama başıma gelenleri size ayrıca başlık açıp yazacağım.

Bu konuda Nacizane fikrim ve En çok dikkat edilmesi gereken konular;

Sizden alınan paranın cazıbesını arttırmak ıcın elli tane uygulama ismi sayıyorlar, peki bunların yapıldığından emin misiniz? ya da bu yapılanlar gerçekten koruma mı?

Boya Koruma dediği olay, 50 TL'lik en kalıtelı malzeme kullanrısa Meguaris ile yapılan 1 saatlık işlem, yıka temızle cılala

Pütür dediği olay'dfa kullanılan malzemenın mıktarı yanı kaç tüp sıktı bunu bılmenız lazım, maks. 300-400 tl'ye yapılan birşey ki bununla ilgili yazacaklarım var.

Koltuk Koruma dediği şey, sprey silikon sıkıyorlar, dökülen sıvı 3 sn nufuz etmıyor sonrasında emıyor... 20 tl varmı bılmıyorum, o da tum kutusu..

far Koruma dedıgı nedır Yahu??? Farı neyden koruyacak??? Sprey sıkıp ustunde seffaf bir zemın oluşturan malzemeler var ama sonradan gıdıyor, yanı kaldırıp atıyorsun...

Motor koruma dediği olay, motoru yıkıyor, sprey sıkıyor, ahanda sana motor koruma ???

Kaputun kaplanması olay tamam, bu gerçekten de korur aracınızı... micronu cok onemlı...

Jant Koruma'da cok komik nedir gerçekten merak ettım...

aracınıza yapılacak en güzel uygulama gerçekten iyi bir markanın seramik ile kaplanması veya şeffaf folyo ile kaplanması bunun dışındaki herşey bana boş gelıyor.

Bunları yaptıran biri olarak söyluyorum, yanlış anlaşılmasın... ( Seramik kaplamada, ocak ayında kuş pisliği araç üstünde 10 saat kalıpta seramıge zarar verır mı? hemde renaultun yetkılı bayısınde yaptırdıgım seramık kaplamaya)

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni alınan herşey eskimeye mahkumdur . eskidikce güzelleşir araçlar. aldığımız gibi durmasını beklememeliyiz ..