Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

abbmemoli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede oluştu bu sıkıntı yazılım güncellediler.sıkıntı yok

ozgur057

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar;Üç gün önce bayiden saat 17 de çıkardığım 1.2 benzinli kadjarı saat 18 de servise soktum.140 km hızdan sonra sanki asfaltda tırtıklı çizgide gidiyormuş gibi ses geliyor ve hız azalmayınca geçmiyor.Sesi videoya çektim.Servis 3 kere sorunu bulduk diye denemeye çıktı ama ses devam ediyor.Güya sesi renault teknik servisine videoyla beraber iletmişler.4 gündür ses seda yok.Haber gelince tekrar yazacağım.

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar;Üç gün önce bayiden saat 17 de çıkardığım 1.2 benzinli kadjarı saat 18 de servise soktum.140 km hızdan sonra sanki asfaltda tırtıklı çizgide gidiyormuş gibi ses geliyor ve hız azalmayınca geçmiyor.Sesi videoya çektim.Servis 3 kere sorunu bulduk diye denemeye çıktı ama ses devam ediyor.Güya sesi renault teknik servisine videoyla beraber iletmişler.4 gündür ses seda yok.Haber gelince tekrar yazacağım.

Abicim şerit takip sesi değildir demi? Şerit takip 70 km/h den sonra geliyor. yavaşlayınca da gidiyor. seside aynen tırtıklı asfaltta gidiyormuşsun gibi ses.

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar; EDC şanzımana sahip olan arkadaşlara soruyorum sizin de 1-2 arasında kararsızlık oluyor mu ?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ergunhalis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim şerit takip sesi değildir demi? Şerit takip 70 km/h den sonra geliyor. yavaşlayınca da gidiyor. seside aynen tırtıklı asfaltta gidiyormuşsun gibi ses.
Banada öyle geldi

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar; EDC şanzımana sahip olan arkadaşlara soruyorum sizin de 1-2 arasında kararsızlık oluyor mu ?

Arkadaşlar şimdiye kadar üç farklı çeşit otomatik vites araba kullandım. Bunlardan ilki honda civic, ikincisi jeep, üçüncüsü kadjar. O 1-2 arasındaki kararsızlık değil aslında otomatik vitesin normal dogası bu.