Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende cam kumandalarindan sadecesofor camini acan tusun isigi yaniyor uzerinde A yazan digerlerine neden koymadin renault desen guvenlikten der kesin ic dikiz aynasi sesi cok ciddi acarsan titriyor hatta dans ediyor

Kumanda tuşlarında evet sadece şoför tuşunda yanıyor ve geçen kapalı otoparkta kapı kilidini açmak için uğraştığımda bu durum çok canımı sıktı
ikincisi ayna bende de aynı şekilde dans ediyor şikayetimi mais ve şikayetvar.com a bildirdim geri dönüş yaptılar ve yetkili servise yönlendirdiler
durumu kontrol edecekler ve diğer kadjarlar da aynı problem var mı diye kontrol edeceklerini söylediler.
Serdar bey sizde aynı yolları izleyebilirseniz problemimizin daha hızlı çözüleceğini
Ayrıca cam-kapı-ayna acma tuşları için de ayrıca durumu bildirmemiz lazım düşünüyorum.

Son düzenleme:

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumanda tuşlarında evet sadece şoför tuşunda yanıyor ve geçen kapalı otoparkta kapı kilidini açmak için uğraştığımda bu durum çok canımı sıktı
ikincisi ayna bende de aynı şekilde dans ediyor şikayetimi mais ve şikayetvar.com a bildirdim geri dönüş yaptılar ve yetkili servise yönlendirdiler
durumu kontrol edecekler ve diğer kadjarlar da aynı problem var mı diye kontrol edeceklerini söylediler.
Serdar bey sizde aynı yolları izleyebilirseniz problemimizin daha hızlı çözüleceğini
Ayrıca cam-kapı-ayna acma tuşları için de ayrıca durumu bildirmemiz lazım düşünüyorum.

Az önce şikayetime bunları da ekledim. Geri dönüş hakkında tekrar yazarım.

Karlos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben düz dci icon modelini aldım. İç dikiz bende de dans eder durumda. Motor hasar riski 60. Km de yandı. Serviste araç sistem güncellemesi yaptılar. Bir daha olmaz dendi. Onun dışında kumanda ışıklarının,otomatik olarak kendiliğinden katlanan aynaların ve tek dokunuşla açılıp kapanan camların olmaması bence büyük bir eksiklik. Araç tasarruflu bu fiyata alınabilecek en uygun araç. Emniyet donanımı, yol tutuşu ve tasarrufu mükemmel. Alan herkes herkese tavsiye edebilir ve huzur içinde kullanabilir kanaatindeyim.

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben varım servise götürdüm sürüş güvenliğini tehlikeye sokuyor dedim .tespit edilip merkeze yazı yolladılar.

muhtemelen aynı durumu benim içinde yapacaklar.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhtemelen aynı durumu benim içinde yapacaklar.

ARKADAŞLAR,

Güzel yazıyoruz, ulaştırıyoruz ama RENO bunları ne kadar dikkate alıyor?

Şikaetvar.com üzerinden ve servise bir çok hatayı söylememize ragmen araç daha yeni falan filan diyorlar...

Size döneceğiz şöyle böyle edeceğiz, ama ortada hiçbirşey yok!!

kamu'da bile hizmet standartı, geri dönüş ve işlem süresi gibi uygulamalar çıktı ama RENO 1 aya cevap vermediği durumlar var...

Dönmeyi bırakın, siz aramassanız kesinlikle sizi arayıp sormazlar...

Adamlar KANUNU arkalarına almışlar sana bana ne kakalarlar ise, problemli araçları toplayacan burda götürcen reno mais genel müdürlüğü önüne eylem yapacan ikide kanal çağırıcan bak o zaman nasıl TUTUŞURLAR!!!

Zorla insanı bu şekilde harekete zorluyorlar!

hadi biz yine iyi ufak tefek arızalar ile geçiştiriyoruz ama aracı serviste 1 aydır yatan müşteriler var... ben olsam başlarına yıkarım Renaultu, hem 100 bin tl bayılcam hem de aracı kullanamıyacağım ulan MUZ CUMHURİYETİ mi burası....

Renault neden aracına sahip cıkmıyor anlamış değilim ???

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
demekki araç alırken belli kriterlerimiz olmalı neler istiyoruz neler olmasına dikkat ediyoruz . iyi hatırlamalıyız ..kararımızı ona göre vermeliyiz. reno klasiği maliyet düşürmek için arka camlarıda manuel yapmış olmasın ?

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
demekki araç alırken belli kriterlerimiz olmalı neler istiyoruz neler olmasına dikkat ediyoruz . iyi hatırlamalıyız ..kararımızı ona göre vermeliyiz. reno klasiği maliyet düşürmek için arka camlarıda manuel yapmış olmasın ?

AraÇ alırken tabıkı krıterlerımız var ve RENO'nun krıterlerını tabıkı bılıyoruz,

Burada mevzu bahıs olan konu;

2008 model meganda bıle var olan bİr donanımın neden eksiltildiği, (Halbu ki donanım adı aynı: ELLER SERBEST) o zaman bunu şöyle yap: ELLER SERBEST AMA SADECE ARAÇ İÇERİSİNDEhihi

Eller serbest kart dıyorsun standart oluşmuş bir defa uzaklaşınca kapıyı kıtlıyor, sonra kalkıp bunu ıptal edıp illa kapı ustunde tuşa basacaksın neden bu değişiklik???? Güvenlik sebebi ileymiş, GÜYA??

Ya RENO'nun bundan canı yandı ondan ya da başka bir hinlik var????

Başka markalarda varmı mesela ww de? uzaklaşınca kendı kendıne kapıları kapatma mesela...

Ulen cok güvenlık ise ww golfte yagmur yagınca camları kapatma sıstemı var, bu da guvenlık zaafıyetı o zaman. halbukı kolun dışardadayken pat dıye yagmur başladı ve cam kapanmaya başladı ne yapacaksın??:soru gerçekten RENO'yu anlamak zor...

BİR ÖZELLİĞİN STANDARTI OLUŞMUŞ İSE BUNU BOZMA Kİ MILLETİ de TUFAYA GETİRME, AMA NERDE??????

1.5dci edc ve yakıt konusunda ki cımrılıgı benı renocu yapıyor yoksa gerçekten falsosu çoook reno'nun

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
AraÇ alırken tabıkı krıterlerımız var ve RENO'nun krıterlerını tabıkı bılıyoruz,

Burada mevzu bahıs olan konu;

2008 model meganda bıle var olan bİr donanımın neden eksiltildiği, (Halbu ki donanım adı aynı: ELLER SERBEST) o zaman bunu şöyle yap: ELLER SERBEST AMA SADECE ARAÇ İÇERİSİNDEhihi

Eller serbest kart dıyorsun standart oluşmuş bir defa uzaklaşınca kapıyı kıtlıyor, sonra kalkıp bunu ıptal edıp illa kapı ustunde tuşa basacaksın neden bu değişiklik???? Güvenlik sebebi ileymiş, GÜYA??

Ya RENO'nun bundan canı yandı ondan ya da başka bir hinlik var????

Başka markalarda varmı mesela ww de? uzaklaşınca kendı kendıne kapıları kapatma mesela...

Ulen cok güvenlık ise ww golfte yagmur yagınca camları kapatma sıstemı var, bu da guvenlık zaafıyetı o zaman. halbukı kolun dışardadayken pat dıye yagmur başladı ve cam kapanmaya başladı ne yapacaksın??:soru gerçekten RENO'yu anlamak zor...

BİR ÖZELLİĞİN STANDARTI OLUŞMUŞ İSE BUNU BOZMA Kİ MILLETİ de TUFAYA GETİRME, AMA NERDE??????

1.5dci edc ve yakıt konusunda ki cımrılıgı benı renocu yapıyor yoksa gerçekten falsosu çoook reno'nun

ilk defa renault araç aldım dediğiniz gibi cimriliği diğer eksikliklerini kapatıyor.
Aracı ilk teslim aldığımda fulledim 585 km yaptım dün meraktan tekrar fulledim 125 TL aldı ve 585 km nin tamamı şehir içi ve genelde yoğun trafik ortalama 5.2 lt
olarak gösteriyor. :)

Karlos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lütfen eleştirirken aldığınız malı yerin dibine sokmayın. Passat için bile bakın dünya kadar şikayet var. Her araçta belli eksikler oluyor fakat Renault bu arabada esasta hata yapmamış. Satın olmuş olduğunuz araç benim diyen araca birçok özellikle de yakıt tasarrufu ve motor açısından açık ara fark koyuyor. Yıllardır hep sıfır Renault kullanan biri olarak söylüyorum, Renault hatalarının tamamını müşterisini üzmeden gideriyor. Kalbinizi ferah tutun,kendizi aracınızdan soğutmayın. Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun....