Kalkışlarda küt küt sesi

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Samsunda nasıl bilmiyorum ama Bursa'da böyle hangi servisi arasam aracınız lpgli ise bakamıyoruz diyip kapattılar sanki arabada bomba var anlamadım ben bu olayı diğer illerde bakıyorlarsa Bursa'da da bakmaları gerekiyor o zaman ben bu olayı renault merkeze şikayet edeceğim Bursa'daki hiç bir servis aracım lpg'li olduğu için bakım yapmıyor sorunuma bakmıyor diye.

bursa mais kendisi zaten bence sen bi git telefondan sallama yapıyorlar sanırsam.

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beşevler sanayide avcı renault özel sevis vardı .eskiden orda mustafa usta vardı . iyi bir ustaydı .sadece fikir almak için danışabilirsin .yada orhangazi gemlik ..

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı servisler bunu yapabiliyorlar yönetim olarak karar alıp lpgli araçlara bakım yapmıyorlar,sadece Bursa'ya özgü bir şey değil.

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beşevler sanayide avcı renault özel sevis vardı .eskiden orda mustafa usta vardı . iyi bir ustaydı .sadece fikir almak için danışabilirsin .yada orhangazi gemlik ..

Tam olarak hangi blokta biliyor musun Avcı Renault servisini?

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özel avcı renault servisi inşaalah oda kapamamıştır .15-20 yılık bir yerdi .eski bir usta yeni renaultlarda arası nasıl bilmiyorum ama ben istanbulda onun gibi bir usta bulamadım. 16 bloktu galiba .beşevler küçük sanayi yönetiminin telofonu vardır internette ordan sorarsın.

peynır

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım aynı sorun bendede var.katalizörden geliyor.önemli bir sorun değil.servise gittim.komple egzos sisteminin değiştirireceklerini söylediler.maliyeti 1600 tl .kalsın dedim.

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kalkısta kut diye vurma varsa bakıcagın 3 yer var. Aks mili,debriyaj, motor kulakları

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyide lpg ile ilgili değilse mevzu bakmaları lazım öle bir şey yok mecburlar. mekanik arızayı nasıl yapmazlar telefon etme direk git bi cotech ile görülş teste çıkar sonuç alacaksındır. Bizede lpg olan araçlar geliyor lpg dışında her şeyine yardımcı oluyoruz
arkadaş haklı kardeşim benim araçta lpg li içeri bile alm adılar lpgli araçlara bakmıyoruz dediler motor sıkıntısı için gitmiştim sultangazi yetkili servis

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim küçük sanayide önerebileceğim 2 yer war yan yana zaten.benim selamımla Tuğrulun tavsiyesiyle geldim dersende bi ilgilenir çözüm yolu ararlar.rot balans ustam war komşumdur yakın ve cok eski bi ustadır yürüyenle ilgili çözmediği sorun yok 5.blokta Eroğlu rot balans aziz usta oğlu serkan..bide onun hemen yanında bitişik reno servisi oraya birkaç iş yaptırdım ilgileniyolar renodan anlıyolar mavi coupesi olan arkadaş yolladı dersen bi bakarlar bakalım aziz ustada yonlendirir zaten istersen..kolay gelsin kardeşim.zaten bende yakın zamanda gidicem tekrardan gecen gittim salıncak takozları fln değiştirdik 1-2 haftada bir gidiyom bişey değişritip bakım yapıoz bu aralar habire bide aks değiştirmiştim komple sol aks ve şu anda bendede bu senin dedigin sesten yapıyor hafif hafif küt küt ses geliyor bakalım bugun konustum anlattım gel dedi bakcaz.

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese teşekkürler dediğiniz yerlere müsait bir zamanda uğrayacağım bakalım sorunu bulabilecek miyiz.