Kalorifer ve ısıtma panel işıkları yanmıyo

ahmetcan_1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar havlandırma düğmeleri panel ışıkları yanmyo geçen gece farketim sorun ne olabilir .şimdiden tşkler

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ampullerinin değişimi gerekiyor

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 saatlik bir titiz çalışma ile ampülleri değiştirebilirsiniz

Eğer eliniz yatkınsa yapın derim yok becereme derseniz uyanık elektirkçilerden sakının çünkü çok basit işlemleri var bilginize.

megared

Bilgi Girilmemiş
Valla benımde kalorifer lambalarım patlamıstı.Vay arkadas sök sök sök elli tane yer söktük 2 lamba için :D

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam benim arkadaşın aracındada aynı problem vardı .

Sökmeniz gereken yerler , konsolun üstündeki saati sökün orda 2 tane torx vida var onları sökün , teybi ve cebi sökün ordaki 2 vidayı sökün . Sonra en alt kısımı sökün ordada 2 adet vida var . Daha sonra ön paneli çekip tırnaklarından çıkararak sökün . Daha sonra klima ünitesinin vidalarını sökün . Ben düğmelerine kadar sökmüştüm ön paneli ama belki arkada ampülleri değiştirmek için yeri vardır ampül duylarını sökebilirsiniz tahminimce . Ben farklı bi işlem yapmak için sökmüştüm o yüzden arkasını incelemedim ampülleri önden değiştirmiştim

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aynı dert bendede var işin tuhafı ampuller değişti sigortalar kontrol edildi yine olmadı sanıyorum bir soket sorunu var....
Abi soketlerin içine ve düğmenin arka girişlerine zımpara atmanı tavsiye ederim.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Abi soketlerin içine ve düğmenin arka girişlerine zımpara atmanı tavsiye ederim.

​Cesaret edip konsolu bir sökebilsem babasını yapacamda onun bir şeklini sana zahmet tarif etsene bana:(

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Cesaret edip konsolu bir sökebilsem babasını yapacamda onun bir şeklini sana zahmet tarif etsene bana:(
Abi konsolu sökmene gerek yok düğmeleri asıl biraz geliyor.Kalorifer paneline gelince önce ayar düğmesini sonra aşağı yukarı hareket eden 2 kolu çekip çıkarttıktan sonra kolayca çıkar abi.Ama dersen ki ben illa orta konsolu sökecem hemen paintten işaretleme yapıp atayım.

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bi uğraşmasan