Kalorifer ve ısıtma panel işıkları yanmıyo

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@ROADFOX Kerem abi yuvarlakla gösterdiğim yerleri çıkartıyorsun,okla gösterdiğim yerlerdeki civataları söküp ikinci resimdeki gibi tırnaklarından çıkartınca geliyor.Yanlız kalorifer kumandalarını söküp paneli çıkardıktan sonra parmaklarınla(ikinci resimdeki gibi) panelin sol tarafınaiçe doğru bastırıp çıkartıyosun.
1rf0.jpg

image00007yg4.jpg

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi saniye ben konuyu anlayamadım mı yav :D ? Megane 2 için anlattım ben ışık değiştirmeyi , araba megane 2 değilmi ? :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Eyvallah yinede beraber yapmayı tercih ederim:eyv

@ROADFOX Kerem abi yuvarlakla gösterdiğim yerleri çıkartıyorsun,okla gösterdiğim yerlerdeki civataları söküp ikinci resimdeki gibi tırnaklarından çıkartınca geliyor.Yanlız kalorifer kumandalarını söküp paneli çıkardıktan sonra parmaklarınla(ikinci resimdeki gibi) panelin sol tarafınaiçe doğru bastırıp çıkartıyosun.

Teşekkürler kardeşim:eyv

Bi saniye ben konuyu anlayamadım mı yav :D ? Megane 2 için anlattım ben ışık değiştirmeyi , araba megane 2 değilmi ? :)

Şimdi sen son derece haklısın biz kendi derdimize düştük:aytuğ​Ama gereken yanıtlarıda verdik galiba?Sorun devam ediyormu hala soket kotrol-ampul kontrol-sigorta kontrolden sonra?

ahmetcan_1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekürler arkaşlar yormlar için harcadığınız zaman için bide lambalar kaç kaçlık arkadaşlar

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekürler arkaşlar yormlar için harcadığınız zaman için bide lambalar kaç kaçlık arkadaşlar
Büyük ihtimalle T5 olması lazım.:eyv

ahmetcan_1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar modeli yazmayı unumuşm megan 2 1.4 16v için lazım

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıklamıştım ilk sayfada :)