Kangoo 1.5 dci 65 hp evrim geçirirse (110hp)

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
efendim efendim ? kesicimi olmaz ? iddaaya girelim o zaman benim aracım kesiciye giriyo isteyen gelip görebilir videosunu da cekip koyarım farketmez ama şunu diyim ben öyle atıp tutan biri değilim yalancıda değilim herşeyimi kanıtlarım ben dci motorla kafayı yemiş biriyim...

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
efendim efendim ? kesicimi olmaz ? iddaaya girelim o zaman benim aracım kesiciye giriyo isteyen gelip görebilir videosunu da cekip koyarım farketmez ama şunu diyim ben öyle atıp tutan biri değilim yalancıda değilim herşeyimi kanıtlarım ben dci motorla kafayı yemiş biriyim...

Merak ettim şimdi

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel araçta özellikle dci motorda kesici olmaz kardeşim,torkun yetmemiş diyelim şuna... :)

Bende dizel de kesici yok diye biliyorum...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Dizel araçta kesici olmaz,senin kadar kafayı yemesekte biraz biliriz bu işleri,neyse senin 65 lik dci de kesici var diyelim,ayrıca sana yalancı demedik onuda bilesin,belki bilmiyorsun diye yazıldı o kadar kelime ama sen bizden iyi biliyormuşsun bu işleri...

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki hemen eskiden cektiğim bi video var aç kapa eksoz için cekmiştim onu koyuyorum sonrada güzelce cekip koyarım bakalım varmıymış olmasa neden var diyimki ?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
peki hemen eskiden cektiğim bi video var aç kapa eksoz için cekmiştim onu koyuyorum sonrada güzelce cekip koyarım bakalım varmıymış olmasa neden var diyimki ?
Tamam Burak senin arabanda kesici var,Reno sana özel kesicili Kangoo üretmiş olabilir... :eyv

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan video yükleniyo varmı yokmu görcez :) ve şuan gelip görmek isteyen gelsin görsün şuan daha hızlı giriyo

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
65 lik kangooya box takınca 16 saniyelik 0-100 derecen 12 saniyeye iner zaten,sen 11 saniye demişsin,o 1 saniye için arabayla bu kadar oynadığına değmez...

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ve şunuda ekliyim sadece box la 150 de tıkanıyo araç... ben boşuna olsaydı neden uğraşıyımki ?