Kangoo 1.5 dci 65 hp evrim geçirirse (110hp)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zevkler ve renkler tartışılmaz lakin keşke bunları bir Kangoo'ya yapacağına şöyle daha iyi sonuçlar alabileceğin hatchback ya da bir sedana yapsaydın daha iyi olurdu... Neyse kazasız belasız, İzmir buluşmalarımızda aramızda görmek isteriz. :)

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inşallah gelicem ama şunu diyim yani bir bu iş arabamız iki kangooyla binek araçları gecmenin zevki bambaşka :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inşallah gelicem ama şunu diyim yani bir bu iş arabamız iki kangooyla binek araçları gecmenin zevki bambaşka :)

Sende haklısın bir nevi şaka makinesi olmuş bu araç. :) Yalnız ilk kalkışta araç çok sarıyor ona bir çözüm yok mudur?

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
basık değil ondan olabilir zaten saniyeyi ondan kaybediyo . spor yay ve kule gergisi bir sonraki plan :)

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzinli gibi olmasada dizel cıtroen c4 kesici vardı :eek:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
2004 yılında sıfır km aldığım old kasa Kangooyu 5 sene kullandım,standart 65 hp di ve 180 görüyordu.
Arkadaşımın 65 lik Kangoosuna box takıp 2 kişiyle 12 saniyede 0-100 yaptım.
4 senedir de yeni Kangoo kullanıyorum ve yazılım var,bu işleri sadece sen bilmiyorsun Burak,bir şeyler yazarken karşındaki insanların kimler olduğuna bakmanı öneririm sana...:eyv
Kangoo ile binek araç geçmenin zevki ayrı mesele ona kimse bir şey diyemez,şuanda Karahan'da olan F/Kangoo ile az binek araç geçmedim...:eyv

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamda benim altımdaki aracı benden iyi bilebilirmisin ki. videolar var bak. ben anlamadım resmen yargılanıyom yalan diyomuşum gibi keşke izmirde olsaydınız anlardınız.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
tamamda benim altımdaki aracı benden iyi bilebilirmisin ki. videolar var bak. ben anlamadım resmen yargılanıyom yalan diyomuşum gibi keşke izmirde olsaydınız anlardınız.
Ben sana inanmıyorum demiyorum kardeşim,bilgi eksikliğin var diyorum.
İzmir'de olmama gerek yok bunun için,ilk buluşmaya katılırsan arkadaşlar bakar aracına onayı verirler...:eyv

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle onayı verirler bu kadar basit ve bende 2006 da sıfır aldım ve kullanıyorum. aracımda yazılım box ve turbo değişimi hariç herşeyi ben yaptım kendi ellerimle. sizinde karşınızda boş bi insan yok yani küçümsemeyin bence ben cok kırıldım bugun şu açtığım konuya yani . herşeyim kanıtlı videolu aracda altımda sorunda yok. kesicide varmış abi deme ?