Kangoo İç Taban Döşeme Sorunu

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek çözümü kuvvetli bir yapıştırıcı ile yapılması ancak öyle oluyor tevsiye ederim

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu mais'e intikal ettirdim

Başvuru Numarası: 273501 İletişim Konusu: Şikayetimi iletmek istiyorum İletmek İstedikleri: 2010 yılı Ağustos ayında Çetaş Renault'tan Kangoo multix Expression 105 hp 6 ileri vitesli aracımı satın aldım. Ancak aracımın taban döşemeleri henüz 3 yaşını doldurmadan
çıkmaya başladı. İnternette yaptığım araştırmalarda pek çok kullanıcının benzer problemler yaşadıklarını gördüm. Yetkili serviste her bakıma girişimde sağolsunlar çıkan kısımları yapıştırıp teslim ettiler ancak bir süre sonra can sıkıcı bir hal almaya başladı bu durum. Çıkan kısımlar yapıştırılsa da döşemede kabarmalar da söz konusu oluyor ve o kısımlara hiç bir müdahale yapılmıyor. Döşemelerimin garanti kapsamında değiştirilmesini talep ediyorum. İlginize sunarım.

Onlar da dönüş yaptılar
Sayın Vahap Aydın,
Renault Müşteri Hizmetleri'ne yapmış olduğunuz başvurunuz, 1-195114581 dosya numarası ile takibe alınmıştır.

İlgili kişilerin incelemelerine istinaden size dönüş yapılacaktır.

Renault olarak her zaman yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yaşamış olduğunuz sıkıntı için üzgün olduğumuzu belirtir, Renault olarak her zaman yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla,
RENAULT Müşteri Hizmetleri

Bekleyip göreceğiz gerisini...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yeni aldığım Kagoonunda taban halısının her iki tarafında açılma var,bugün MAİS e iletildi neticeyi bekliyoruz...

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aldığım Kagoonunda taban halısının her iki tarafında açılma var,bugün MAİS e iletildi neticeyi bekliyoruz...

abi muhtemelen ikimiz de aynı tarihlerde taban döşemesi için servise davet edileceğiz :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili dostlar; Bağdatlılar'dan arandıktan sonra bugün uğradım. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra araç iç döşemesinin değiştirilmesinde karar kılındı. Ayrıca sağ tarafın sürekli ayrılıp durmasının sebebi park sensörü kablolarının ordan geçirilmesi olabileceğinden de şüphelenmedim değil. Her neyse; sağ ön kısımda döşemenin altında bulunan bir köpük varmış, o da kırılmış benim aracımda, o köpük de değiştirilecek.

Ancak yalnızca ön parçanın değiştirileceği, arka koltukların altında kalan döşeme kısmının değiştirilmeyeceği, öndeki parçanın da artık gri döşeme bulunmadığı için siyah renk olanla değiştirileceğini söylediler. Açıkçası gri döşeme konusunda ısrarcı oldum, bulunmasını istedim ama bulunamaması durumunda iki parçanın da değiştirilip değiştirilemeyeceğini sordum. Sorun sadece ön tarafta kalan parçada olduğundan arka tarafta kalan parça ücretsiz olarak değiştirilemiyormuş. Şimdi gri parçamızı bekleyeceğiz, gelmez ise çirkefleşeceğiz, yapacak başka bir şey yok.

Ayrıca hazır servise uğramışken symbol kaput keçesinin siparişini de geçtim. Allah nasip ederse yarın onları da teslim alıp, soluğu türbede alacağım tekrar.

mdbil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koyduğum resimdeki gibi uydurma zımbalı kancalı değişimde ğilde gerçekten düzgün değişim yapılan haber versin ben yine değiştirteceğim.
Konuyu mais'e intikal ettirdim

Onlar da dönüş yaptılar

Bekleyip göreceğiz gerisini...

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koyduğum resimdeki gibi uydurma zımbalı kancalı değişimde ğilde gerçekten düzgün değişim yapılan haber versin ben yine değiştirteceğim.

Pazartesi günü yeni SİYAH taban döşemelerimin fotoğraflarını paylaşırım ;)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet sevgili dostlar; aracımın siyah taban döşemeleri takıldı. Ben gün içerisinde dışarıda olduğum için telefonla irtibat kurduk servisteki arkadaşlarla. Öncelikle açık renk döşemeden sonra bir garip geldi gözüme siyah döşemeler. Gerçi sadece bi kapıyı açıp baktım, o kadar :) Döşeme ve altında kalan köpük de değiştirilmiş aracımda. İlk kontrolde gayet güzelce yapıştırıldığını söyleyebilirim döşemenin. Yarın daha aydınlık koşullarda daha detaylıca bir kontrol eder, fotoğraflandırır ve bir ön fikir oluşturması açısından burada paylaşırım fotoğrafları.

Eskiden; taban döşemesi açık renk iken pek ihtiyaç duymamıştım ama sanki koltuklara tatlı bir kılıf arayışı içerisine girebilirim sanki. Bu konuda da öneri ve tavsiyelerinizi de dinlemek isterim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
En kısa zamanda getir göreyim kardeşim...:eyv