Kangoo İç Taban Döşeme Sorunu

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hangi serviste değiştirdin abi

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şaka gibi,arka tarafıda siyah olanla değiştirseler güzel duracak belkide...

Valla abi açıkçası böyle bir şey beklemiyordum ben de. Okuldan geldim akşam üstü bir de baktım ki bu şekilde... Arka tarafta bir tek koltukların altı gri, onun da bir çaresine bakılır elbet ama döşeme komple gri renkli olanla değiştirilse daha güzel olurdu...

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hangi serviste değiştirdin abi

Bağdatlılar. Hiç bir serviste yokmuş yalnız gri döşeme...

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
döşemeyi kontrol ettin mi bi daha yerinden çıkma ihtimali var mı?

Döşemeyi kontrol ettim, açıkçası güzelce yapışmış. Kabarma falan yok şimdilik ve kapı fitillerine de güzelce denk getirilmiş. Zamanla ne olur bilemem ama.

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Döşemeyi kontrol ettim, açıkçası güzelce yapışmış. Kabarma falan yok şimdilik ve kapı fitillerine de güzelce denk getirilmiş. Zamanla ne olur bilemem ama.

Keşke içi gri olsaymış baya sırıtmış siyah döşeme, bu arada halı döşememi takıldı yoksa plastik döşememi?

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke içi gri olsaymış baya sırıtmış siyah döşeme, bu arada halı döşememi takıldı yoksa plastik döşememi?

keşke ama istanbulda bütün servisleri aradım neredeyse, hepsi ağız birliği etmişçesine gri döşemeyi temin edemediklerini söyledi. halı döşeme takıldı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gri döşeme bulunamıyormuş,benim Kangoo için değişim yerine onarım emri vermiş MAİS,zaten fazla açılma yoktu bakalım önümüzdeki günlerde gittiğimde onarsınlar görelim halini...:)
Siyah döşemeye kafam zaten yatmamıştı...

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gri döşeme bulunamıyormuş,benim Kangoo için değişim yerine onarım emri vermiş MAİS,zaten fazla açılma yoktu bakalım önümüzdeki günlerde gittiğimde onarsınlar görelim halini...:)
Siyah döşemeye kafam zaten yatmamıştı...

valla abi bu günlerde bütün yetkili servislere bi atarım var, tost makinesini servise bırakmıştım, onu da yenisiyle değiştirmişler :D benimki parlak metaldi, siyah rengini vermişler :D bende mi uğursuzluk anlamadım ki :D