Kangoo II Ön takım ses

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese :) bir sorunumu paylaşmak istiyorum nedenini anlamadığım bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba ? bu ses 2 sebepten dolayı geliyor onu kesinlikle çözdüm fakat nedendir bilemiyorum. sorunum şöyle çakıllı yolda iken tıngırtı sesi geliyor ön taraftan (kaymak gibi yolda kesinlikle gelmiyor ) 2.si birden ikiye devirsiz takdığım zaman öyle bi titreme sesi geliyorki anlam veremiyorum takır takır sallıyo ön tarafı. Birde 100 km ile giderken direksiyon sanki boştaymış hissi veriyo .Teşekkürler

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ön frenler ses yapıyor,2011 modellerde bu sesi kesmişler Doğaç,arabayı devirsiz kullanmamaya bak sende,motor kulaklarına baktır gevşeme vs yapmış olabilir.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amortisör üst tablalarından da yapabilir kardeşim çakıl demek boşluk demek full araç üzerindeki takozlarada bi baktırı ver.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor kulakları... :eyv Gidip bi rotcuya göster kanala alıp baksınlar ne gerekiyorsa liste halinde çıkartırlar zaten.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Basıklıktan yapma olasılığı da var...:D

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rot balansçıya gösterdim amatsörler sağlıklı dedi bugün hep araştırdım internetten direksiyon kutusu diyorlar bunun olma olasılığı nedir acaba

serhat.er

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rot balansçıya gösterdim amatsörler sağlıklı dedi bugün hep araştırdım internetten direksiyon kutusu diyorlar bunun olma olasılığı nedir acaba

Aynı sorun bende de varı.Neziroğlu'na 3 kere gitti aynı sorun yüzünden ama hala durum aynı :berbat

sefa46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bendede var bugün bi götürüp göstereceğim arabayı bakalım ne diyecekler önceleri balata eskidiği için geldiğini düşünmüştüm ama balataları yeni değiştirdim ama yinede gelmeye devam etti

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel