Kasislerde ve direksiyonu çevirdiğimde gelen ses.

rturkmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagaj içinde üst bölmede bagaj çıtasını tutan plastik yerinden çıkmıştır kırmızı renklidir onu tekrar birleştirin

Bagaja baktım hocam bahsettiginiz kırmızı bu aparat ise aynen yerinde sabit duruyor

f82955fdb4a13a19a32868dba8abcc30.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rturkmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün bagajı biraz inceledim ve resimde yer alan bagaj kapagı kollarındaki sert plastiklerin sağa sola oynadıgını farkettim. Altta bi vida yeri var vidada plastik sıktım ancak oynama devam etti. Bende resimde yer alan metal ve plastigin temas ettiği yerlere düz tornavida yöntemiyle peçete sıkıştırdım. Şimdi oynama yok ses yok. Belki ihtiyaç olur e9cceeec9757ed26a01166ab8fbe2ef1.jpg88db655af33d4b2ac662632ba5eafa19.jpg

Ekli dosyalar

• e9cceeec9757ed26a01166ab8fbe2ef1.jpg
    e9cceeec9757ed26a01166ab8fbe2ef1.jpg
    268.3 KB · Görüntüleme: 0

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam anlayamadım naptığınızı ama eğer boşluk doldurmanız gerekirse siyah sıvı conta ile boşluğu doldurabilirsiniz peçete bir müddet eskime sonrası görevini kaybedebilir.

Son düzenleme:

rturkmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam anlayamadım naptığınızı ama eğer boşluk doldurmanız gerekirse siyah sıvı civata ile boşluğu doldurabilirsiniz peçete bir müddet eskime sonrası görevini kaybedebilir.

Bahsettigim yerden kablolarda geçiyor hocam, ilerde onarım için o bölgelerin açık olması daha iyi bence.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O araya bişey sıkıştırmak gerekiyosa mevcut fitil görevini yapamıyorsa izalasyon fitili olabilir. Bagaj bölgesi Z yada D numaralı fitil olabilir. Tak çıkart tarzı internette satılıyor.

alt41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kasislerden geçerken gelen ses çözüldü. Aracı özel bir servise götürdüm. Yetkili servisten ayrılma bir usta ben bir şey demeden MUDERCOOL un paylaştığı işlemi yaptı. Videodan farklı olarak o sarı parçayı sıvıyı sıktıktan sonra geri yerine itti. Toz girmesini engelliyormuş. Ama direksiyondaki ses devam ediyor.

Kasislerden geçerken aynı sesler bendede vardı bugün garantiden servis yağlama yaparak sorunu çözdü

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amortisör Takoz ve Bilyalarını değiştir abi hemen direksiyondaki ses gidecektir :) Arıza tespiti için bi teşekkür alırım

Arkadaşlar kasislerden geçerken gelen ses çözüldü. Aracı özel bir servise götürdüm. Yetkili servisten ayrılma bir usta ben bir şey demeden MUDERCOOL un paylaştığı işlemi yaptı. Videodan farklı olarak o sarı parçayı sıvıyı sıktıktan sonra geri yerine itti. Toz girmesini engelliyormuş. Ama direksiyondaki ses devam ediyor.