Kasislerde ve kötü yollarda gelen sesler

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkdaşlar sizdede kasisten hafif hızlı geçerken ve kötü yollarda çukurlardan flan geçerken çok ses yapıyormu aracınız. Hani diyorum milletinkinde yok sadece bendemi böyle yoksa benım araçta mı sıkıntı var anlamadım bana yardımcı olursanız fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla benim aracım daha 1 haftalık 650 km oldu, ama o sesler bendede var:mad:

sağ arkı kapıdan gelen tıkırtılar sol ön kapıdan gelen titreme şeklinde zırıltılar, kasisten hızlı geçince ön takımı çekiçle dövermiş gibi gelen takırtı tukurtu sesleri, hala anlam vermiş değilim daha 1 hafta oldu ya 1 haftaa :asabi :pislik

Son düzenleme:

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bende de mevcut mlsf

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Demekki tek bende yokmuş Benım arabamda 3. ayına girecek daha 2.300 km de ama bu sesler çok kafamı bozuyor duymamak için müziğin sesini açıyorum. Önden gelen o ses gerçekten berbat

savasatalik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
al bendende okadar

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zamanım olsa gidip servise göstereceğim hani bu arabanın normal halimi böyle yoksa bizim araçlardamı sorun var ama zamanım yok gidemiyorum. Bu konu için servise giden olursa servisin dediklerini bizede söylerse sevinirim

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunların direksiyon kutusu kronik arızalıymış.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kutusuyla bir alakası olacağını zannetmiyorum muhtamelen alt takımlarla alaklı bir sorun amorstör flan

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta arkadan ses geliyor. Takoz ayarı yapılıyormuş ya da yağlama falan forumda konu paylaşılmıştı.

Ilhan Emecan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda paylaşılan konulara göre on taraftan kassislerde gelen sesler direksiyon kutusundan kronik sorun temmuz agustos gibi yeni direksiyonların yedek parca olarak sunulacagı soylenmişti. arka taraftan gelen sesler ise kapılşardan değil bagaj takozlarından geliyor ben servise gittim 5 dkta bişeyler yaptı o ses gitti :D ama on sesler için beklemekten baska care yok

Eğer renault bir marka saysaydı kendini araclarını geri cagırırdı.