Kasislerde ve kötü yollarda gelen sesler

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olcak abi hiç merak etme

Dostum peki istisnasız bütün araçlar mı? yoksa belli bir seri mi veya sadece şikayeti olanlar mı çağrılacak?

phantom18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet mesela benim aracımda da mevcut şimdi ben müracaat yapmasam büyük ihtimal Renault sorun yoktur demek ki diye büyük ihtimal çağırmaz diye düşünüyorum:S

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum peki istisnasız bütün araçlar mı? yoksa belli bir seri mi veya sadece şikayeti olanlar mı çağrılacak?

benim tek bildiğim arızalı araçların hepsi geri çağrılacak çözüm sürecinde şu an.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet mesela benim aracımda da mevcut şimdi ben müracaat yapmasam büyük ihtimal Renault sorun yoktur demek ki diye büyük ihtimal çağırmaz diye düşünüyorum:S

Aynen katılıyorum

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün petrolde lastik havalarını kontrol edeyim dedim birde ne göreyim 42 hava var bütün lastiklerde kapıda yazan basınçlara indirdim inanılmaz şekilde gürültü azaldı sadece o tık tık sesi kaldı o da inşallah fazla uzun sürmez çözüm üretilmesi.

savasatalik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sabah servisteydik önden gelen seslere bu araçların süspansiyon sert yanıtını aldım hepsi öleymiş bu arabaların dediler enteresan...

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben daha oncede bu baslik altinda uzunca bi yazi yazmistim. En onemli etken su anda lastik havalari. Servis size cok farkli seyler soyleyip kafanizi dahada karistirabilir... Amacim servisleri kotulemek degil. Ben sadece bilgileri kendim elde edip kendim tecrube edince icime daha cok siniyor.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O ses direksiyon kutusundan geliyor olabilir çünkü çoğu ataçta aynı fabrikasyon çıkış hatası sorunu var.servise söyleyip ücretsiz değiştirin

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise gittiğimde bu sorunuda söyledim. Lastik basınçları fabrika çıkışı biraz yüksek olur lastik otursun diye dedi. Baktı adam lastik basıncı 50 dedi. İyi erken uyanmışssınız dedi. Normal seviye olan 32 ye 33 e indirdi. Bakalım şimdi nasıl olacak