Kasislerde ve kötü yollarda gelen sesler

savasatalik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende lastik basınçlarına baktım hepsi 32. servisten aradılar beni 24 ünden sonra servise çağırdılar beni bakalım nolcak

FurcHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise gittiğimde bu sorunuda söyledim. Lastik basınçları fabrika çıkışı biraz yüksek olur lastik otursun diye dedi. Baktı adam lastik basıncı 50 dedi. İyi erken uyanmışssınız dedi. Normal seviye olan 32 ye 33 e indirdi. Bakalım şimdi nasıl olacak
Ben aracımı C.tesi günü aldım aşırı bozuk yollarda malesef o rahatsız edici tıkırtı bende de var.Sonuçları paylaşırsanız seviniriz.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımı C.tesi günü aldım aşırı bozuk yollarda malesef o rahatsız edici tıkırtı bende de var.Sonuçları paylaşırsanız seviniriz.

Hocam bana dedikleri fabrika da arabaların lastik basınçları yüksek oluyormuş lastik otursun diye. Fazla zaman kaybetmeden gidin normal değerlere indirin lastiğinizin havasını. Adam bana iyi erken fark etmişssiniz dedi. Demekki var bi bildiği.

FurcHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bana dedikleri fabrika da arabaların lastik basınçları yüksek oluyormuş lastik otursun diye. Fazla zaman kaybetmeden gidin normal değerlere indirin lastiğinizin havasını. Adam bana iyi erken fark etmişssiniz dedi. Demekki var bi bildiği.
Direksiyon kutusu şikayetiyle az önce servisten geldim.Çok ilgilendiler sağolsunlar.Test sürüşüne çıktık ve uzun tırtıklı yollarda ufak bi tıkırtı olduğunu oda farketti.Bizdeki direksiyon kutularında ufak bi fabrikasyon hatası olduğunu, mais in servislere müdahale etmemeleri gerektiğini söylediği ve 1,5 ay içerisinde iyileştirilmiş direksiyon kutularının geleceğini ve araçların servislere çağırılmaya başlanılacağını söylediler.Bilgilerinize arkadaşlar.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kutusu şikayetiyle az önce servisten geldim.Çok ilgilendiler sağolsunlar.Test sürüşüne çıktık ve uzun tırtıklı yollarda ufak bi tıkırtı olduğunu oda farketti.Bizdeki direksiyon kutularında ufak bi fabrikasyon hatası olduğunu, mais in servislere müdahale etmemeleri gerektiğini söylediği ve 1,5 ay içerisinde iyileştirilmiş direksiyon kutularının geleceğini ve araçların servislere çağırılmaya başlanılacağını söylediler.Bilgilerinize arkadaşlar.
Bilgilendirme için çok teşekkürler

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok iyi ya... Bir daha Renault'tan araç alırasam namerdim... En azından 1 sene geçmeden almam.Ben bu sorun yüzünden Nisan Ayında servise başvurdum. MAyıs sonu iyileştirilmiş direksiyon kutusu gelecek dediler MAyıs sonu aradım Haziran Başı , Haziran başı aradım Haziran ortası , Haziran ortası aradım HAziran sonu dediler. Şimdide size 1.5 ay yani Ağustos ayının ortası demişler.. Ne güzel dünya be...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ocak 2013 ayından bu yana hep aynı konuşmalar mevcut atıyorum ocak ayındayız şubatta geliyor denildi mayıstayız haziran denildi hazirandayız halen 1.5 ay deniliyor bu konuda iyileştirilmiş direksiyon kutuları çıktı lakin kullanııclara heber verilmiyecek sorunu hisseden duyan bilen aracını servise götürüp kayıt açtıracak akıbinde değişim böyle sağlanıcak.

Renault Clio 4 araçları çağırmıyacak..

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ocak 2013 ayından bu yana hep aynı konuşmalar mevcut atıyorum ocak ayındayız şubatta geliyor denildi mayıstayız haziran denildi hazirandayız halen 1.5 ay deniliyor bu konuda iyileştirilmiş direksiyon kutuları çıktı lakin kullanııclara heber verilmiyecek sorunu hisseden duyan bilen aracını servise götürüp kayıt açtıracak akıbinde değişim böyle sağlanıcak. Renault Clio 4 araçları çağırmıyacak..
Hemşom, inan lanet ettim bu arabayı aldığıma,Bugün Renault GM ile tekrar görüştüm.Rüzgar sorunum nedeni ile parçaların servise yönlendirildiğini, direksiyon kutusu ile ilgili herhangi bir bilgi olmadığını söyledi. Dalga geçmiyorsunuz değil mi dedim ? Hayır dedi, direksiyon kutu değişim kaydınız var fakat yenilenmiş direksiyon kutusu servise daha geçilmemiş dedi. Bu ne demek dedim, parça yok falan dedi..Yani aşağı tükürsem bıyık yukarı tükürsem sakal mantığı..................................

Haktan Omacer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 5 Haziranda teslim aldım aracımı kasislerde ufak bir tlik sesi gibi bir ses duydum 1-2 defa direksyondan ama çok rahatsız edici değil. Direksyon kutusundan geldiğini söylediğiniz ses bu tarz bir ses mi yoksa daha kuvvetli dikkat çekici bir ses mi. Benimkinde sorun var mı yok mu anlamaya çalışıyorum..