Kasko Bedeli ve Trafik Hakkında Bilgi

Clio4 Icon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Forumda ücretler hakkında konuşuyormusunuz tam bilemediğim için şimdiden söylemiyim ama clio 4 aracınız için kasko bedeli ne kadar demişlerdi ilk alırken ve trafik aynı şekilde karşılaştırmak için soruyorum yanlış anlamayın gidip de bayi de benim tanıdıklarım var çok daha ucuza yaptırmışlar gibi bir saçmalık söylemeyeceğim :)

Clio4 Icon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neyse arkadaşlar ben size direk yetkili bayiiden verilen ücretleri söyliyim trafik için 370tl denildi ve kasko bedeli için de 1522 tl ancak peşin ödeme de bi 50-60 tl daha indirim yapıyorlarmış istanbulda ikamet ediyorum bunu da belirteyim ve bayiide verilen bilgiye göre normalde kasko bedeli 1800-1900tl civarlarındaymış ancak yaşım nedeniyle bu fiyatı almışım malum 20 yaşındayım :)

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasko bedelleri kişiye,aracın modeline vs bir çok etkenden farklı farklı fiyatlar çıkaibliliyor

Clio4 Icon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasko bedelleri kişiye,aracın modeline vs bir çok etkenden farklı farklı fiyatlar çıkaibliliyor

mesela sizin aracınız da benimkiyle aynı size kasko bedeli ne kadar demişlerdi buarada sakın yanlış anlaşılmasın ben gidip de bayii de bu isimle şahısa veya başka bir kişiye bu kadar teklif etmişsiniz gibisinden kıyaslamalar yapmicam sadece genel olarak merak ediyorum pek bir bilgim olmadığı için araştırma yapıyorum

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasko ve sigorta için 3-4 acente gezip fiyat alın derim rekabet var ve fiyatlar çok değişiyor..

Clio4 Icon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasko ve sigorta için 3-4 acente gezip fiyat alın derim rekabet var ve fiyatlar çok değişiyor..

Kasko yaptırsam mı diye de düşünüp duruyorum çünkü bir önceki araçta kasko yoktu tamam 0km araç değildi ama bir kere de ihtiyaç duymadık allaha şükürler olsun

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende şuanda sizinle aynı durumdayım kasko yaptırmayı düşünüyorum ama ruhsatta bir yanlışlığım var önce onu düzelticem.birde dar kasko geniş kasko gibi değişik şeyler çıktı onun İçin bekledim kasko için.. Fiyatlar çok değişken araştırmadan ve 3-4 acente gezip fiyat almadan hemen aldanmayın.. Ben 2006 clioyu 200 tl sigorta yaptırdım, komşum brodwaye 250 tl ye yaptırdı.. Tanıdık acente veya çevrenizde acente tanıdığı olan yer varsa fiyatı düşürebilirsiniz.. Fiyat araştırması yapın kesinlikle ve kasko kapsamınıda iyi araştırın çünkü 4 çeşit kasko oldu yeni düzenlemeyle dar geniş tam diye isimleri değişiyor

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesela sizin aracınız da benimkiyle aynı size kasko bedeli ne kadar demişlerdi buarada sakın yanlış anlaşılmasın ben gidip de bayii de bu isimle şahısa veya başka bir kişiye bu kadar teklif etmişsiniz gibisinden kıyaslamalar yapmicam sadece genel olarak merak ediyorum pek bir bilgim olmadığı için araştırma yapıyorum
1700 lira çıkmıştı ama hangi kasko bilmiyorum,yaşım 24 araç 1.5 90bg icon 2012 aralıkta ocak trafiğe çıkışlıydı,ilk kaskom olacaktı ve ilk aracım,nezaman nerde gerekli olacagı belli olmaz Allah da gerektirmesin inş,şuan için kaskom yok

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaşım 32, plaka İzmir, daha önceden hiç kazam yok, geniş kasko yaptırdım. Renault bayisi 1.300 TL geniş kasko, 320 TL trafik fiyatı verdi, tanıdık bir sigortacıya gittim 982 TL'ye geniş kasko, 260 TL'ye trafik sigortası yaptırdım.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaş 26 1.5 icon 90 bg 1950 lira kasko tuttu bir sürü firmya sorduk en azı buydu ilk aracım ilk kaskom