Kayıştan ses geliyor.

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım, ses beynin hemen altında olan kayıştan geliyorsa V kayışın ve gergi bilyelerin değişecek demektir, toplam masrafı 80 TL.
Triger öyle ellemeyle anlaşılmaz ya da ses kesmez, yanlış bilgilendirme yapmayalım.
gergi bilyaları vr v kayışını değiştirirsem sorun hallolur o zaman. ankarada bana bu işi yapabilecek usta lazım o zaman servi işine pek girmek istemiyorum.

fth_trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba 2004 model megane 2 1.6 16 v aracımızı alalı daha 2 hafla oldu. yağ bakımını falan yeni yaptırdık bujileri falan değiştirdik. Ama bu triger kayısısını bulunduğu tarafalardan ara sıra bazen her zaman değil tırrrrrrt tırrrrt tırrrt diye ses geliyor sonra da kendiliğinden kesiliyor. iki üç gün gelmiyor sonra yine geliyor. yağ bakımana gittiğimde tamiriciye sordum görünürde ve alt takımda herhangi bir şey yok dedi ama benim içim rahat değil. agır bakımı yapılalı 20 bim km olmuş. bu sesi neden yapar bilgisi olan varmı yada böyle bişeyi daha önce yaşan varmı ? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.