Kaza yaptık ilk ciddi kaza bu oldu satamadan önce :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar malesef bugün kaza yaptım ışıklardan çıktım hızla hız dediğimde 60-70 le gidiyorum önümde bmw lap diye aniden durdu bende arkadan bi fren yaptım 10 metre kaydı araç frenler yetmedi arkadan çarptım adamı bir taksici sıkıştırmış çat diye durunca bende kurtaramadım baya kaymış araba fren izleri var yerde rapor tutanak tuttuk ama arkadan çarptığın için sen suçlusun dediler ben nasıl suçluyum adam lap diye sol şeritte aniden durdu ben fren yapmama rağmen duramadım dedim onda bişi yok benim farlar ön panjur ve ön tampon kırıldı bana ne yapmalıyım uygun parça fiyat bulursanız marka ne olsun ne alayım yardımcı olun trafik sigortası hakkında bilginiz varsa bilgi verin kendim mi yaptırayım parça değiişecek panjur tampon far orjınalmı olsun nasıl nerden alayım istanbul pendikteyim adres verin bakayım Allah kimseye kaza bela vermesin arabada kızmla idim birde yıkamaya gidiyorduk birde yıkamadan döndük Allahtan kemeri falan bağlıydı çocuğun arkada nasıl oldu anlamadım

adama ani fren yaptım diye tutanağa yazdırdım ama adam sende haklısın bende taksici kaçtı diyor beni sıkıştırdı bende çarpmamak için durdum dedi ne yapıyorsun dedim adamda ses yok tutanak tut dedi adamın arabada bişi yok polis çağırdık gelmedi ib..ler sigortaya bulaşayımmı ne kadar tutar masraf adamın sigorta ödeme yaparmı yoksa arakan çarpmış diye banamı yıkarlar suçu fren yapmama rağmen çarptı takip mesafesi falanda vardı baya ama nasıl tutmadı fren anlamadım

Son düzenleme:

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
takip mesafesini korumamaktan dolayı büyük ihtimalle siz kusurlu çıkarsınız. geçmiş olsun.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koruyordum mesafeyi ama dedimya fren yaptım izlarini çektim frenin adamda haklısın diyor ama yapacak bişi yok diyor arkadan çarptın diyor ben mecburen durdum dedi bana neyse cana gelmesin kızımda vardı korktum ama bi saniyelik iş kaza frenlere baktırayım bir durmadı araç resmen ya frene ne oldu aniden ama baya kaymış izler belli çektik ondan dolayı yırtamazmıyım sigartasına masrafları ödetemezmiyim

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Allah büyük küçük kazalar nasip etmesin . Allah korumuş yinede. Bnm nacizane fikrim kendi arabanızın imkanınız varsa cepten yaptırın sigortayla trimere geçmesin elden çıkartırken rahat olursunuz . Ama imkan yoksa büyükse masraf sigorta buyuk ihtimalle karşılar.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar vardı size yardımcı olurlar. Tekrar geçmiş olsun.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8de 8 siz kusurlusunuz. Arkadan çarpma her ne şekilde olursa olsun arkadan çarpan 8de 8 kusurlu olur

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav abi sizde vur dedik öldürdünüz adama çarptım adam bile hata bende de var ama sende arkadan çarptın dedi ama bende ondan korkuyorum arkadan çarpan 8/8 suçlu bakılıyor adam bile kabul ediyor ama arkadan ben çarptığım için sen de haklısın bende haklıyım beni sıkıştırdılar diyor neyse bana yardımcı olunda parçaları panjur farlar ve tamponu nerden uygun yaptırırım ına bakayım eyvallah sağolun yorumlar için karıştırmayayım sigortayı adamda bişi yok ama o farklı bir olayda kullanırmı benim ruhsatı bende ona verdim fotokpiyi resim çektik ama

*ÇiçekAbbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigorta karşılamazki.arkadan vurduğunuz için suç sizde . Benım tavsiyem parçaları orjınal ALIN .

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nerden hangi marka aalayım adres versene kardeşim bakayım iyi geceler yarın bakayım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
logo olan yer panjur kırıldı ön tampon çatlak ve farlar kırık ne kadar masraf çıkar yan sanayi olursa yada orjinal hangisi ne kadar tutar

*ÇiçekAbbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanayilerde dolaşmam lazım .pendık , kartal, Bostancı orjınal almaya dikkat et çünkü farlar ve panjur yan sanayide tam yerıne oturmuyor