Kaza yaptık ilk ciddi kaza bu oldu satamadan önce :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kardeşim, arkadan vuran her zaman 8/8 suçludur, sponsor bannerı olan oto ahmet i arayıp fiyat al istersen...

sponsorumuz kazansin diye ankaradan oto ahmetten aldim siparişi verdim mustafa abi büyük lafi dinledim kargo parasida olacak ama söylesende bu garibana kargoyu karşilasalar olurmu abi :)

Ghost_Rider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun...

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar abiler bir şey soracam siparişi yanlışmı verdim sizce ön panjur far ve tampon siparişi verdim fakat sislarin olduğu yer sağlam plakanın arkasında yada üstünde arada siyah olan yerin kırık olması nedeniyle ön tampon dedim ama yanlışmı oldu bu lip mi idi yoksa rasimler var bakabilirmisiniz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
logo olan yer panjur kırık
vQoynz.jpg
[/URL][/IMG]
2YQPNA.jpg
[/URL][/IMG]
ZA1nQG.jpg
[/URL][/IMG]
oYzy8b.jpg
[/URL][/IMG]
l0z4rJ.jpg
[/URL][/IMG]
VgyBXZ.jpg
[/URL][/IMG]
n5GyLV.jpg
[/URL][/IMG]
vQoynz.jpg
[/URL][/IMG]ön tampon çatlak ve farlar kırık ne kadar masraf çıkar yan sanayi olursa yada orjinal hangisi ne kadar tutar

ön tampon kırık mı sipariş doğrumu arkadaşlar abiler yoksa lip denilen şeymi olacaktı

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sakin tamponu degistirme yada siparis etme o tamirle duzeltilir tampon tamir eden biyerde yaptirabilirsiniz farlariin komple degismesine gerek yok camlari ve aynalarinin degismesi yeterli panjurun ise butun parcalari elinizde tamsa plastik kaynagiyla pirlestirilir bosa masraf etmeyin plastik tampon tamir ve fiber isiyle ugrasan biyere gidin yaptirin gecmis olsun

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eger siparia verdiyseniz gelen tampon buyuk ihtimal yan sanayi olacak ve o tamponu araca takmakla en buyuk hatayo yaparsiniz hadi diyelim degistirdiniz yan sanayi taktirdiniz bu tamponu kesinlikle kaybetmeyin evinizin bodurmunda dursun kaportaciya fln birakmayin
Bu sekilde sikibtili kirik bi tampon aldim daha gecen ay alma sebebimde ustundeki yan sanayi tampondan illallah demem kaca aldin diye sorarsaniz bu kaldeki bi tamponu herseysiyle 200 liraya mal ettim dusunun
R19 larin tamponu 2 parcadir suan orjinal tamponun fiyati 350 tl

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana orjinal olsun dedim oto ahmetten sipariş verdim
farba marka far
ön panjuru attım yeni gelecek
ayıca tampon verdim sipariş ama bakalım ne olacak

yanlız anlmadığım sislerin takılı olan yer sağlam onun üstünde olan yer kırık orası tamponmu yada lip mi oluyor anlamadığım yer orası acemiliğime verin kırık yer ve sağlam resim var orda bana tarif edebilirmisiniz

tavsiyeler için teşekkürler

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana orjinal olsun dedim oto ahmetten sipariş verdim
farba marka far
ön panjuru attım yeni gelecek
ayıca tampon verdim sipariş ama bakalım ne olacak

yanlız anlmadığım sislerin takılı olan yer sağlam onun üstünde olan yer kırık orası tamponmu yada lip mi oluyor anlamadığım yer orası acemiliğime verin kırık yer ve sağlam resim var orda bana tarif edebilirmisiniz

tavsiyeler için teşekkürler
Ic tampon oluyor arasi tampon iki parcadir sizin kirik parca ic tampon olarak gecer

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tampon dedim iç tampon deseydim daha ucuz olurdu değilmi alttakine gerek yok muş birde panjur boyanacak mı gelir benmi boyayacam farba marka far orjınal midir iyimidir valeo pahalı

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilen varmı resme bakıp yardım edermisiniz