Kaza yaptık ilk ciddi kaza bu oldu satamadan önce :)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol kardeşim ilk önce
Suçlu kim olduğunu burda herkes bana yüklenince sigorta ya yaptırmak tan vazgeçtim suçlu ben olmuş oldum yanı frenler böyleyse ben çok ucuz atlattım sayılır balatalara baktırayım yavaş kullanamayacam iiçin abs taktıran oldumu bende düşünmeye başladım :)

abi düşünen çok oldu fakat uygulandımı hiç bilmiyorum abim ancak senin arabanın kasasında abs olanı varsa çıkmacıdan alınıp yapılırda işe yararmı yaramazmı bilemiyorum abi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farlarla tamponun montajına kaç tl isterler en fazla neye malolur bana eskisini çıkartmasalarmı tamir mi etseler yoksa boyamayada gerek yok gibi siyah kalsın yada komple araç rengine mi boyatsam ön arka tamponu

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boyatman cok maliyetli olur 200 lira gibi biseye gelir yan sanayi ön tampon boya tutmuyor malesef boyarlar parasini alirlar ama 2 sene sonra bidaha boyatirsin
Hic ugrasma oteki orjinaldi onu tamir ettir :)

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlis yaptiniz en basinda tamponu ve panjuru tamir ettirecektiniz boya masfafi da az olacakti tampon boyanmazdi panjurda uatune bi kat zimpara atilirda boyanirdi mesele cozulurdu farlarin biri degisirdi digerinin cami ve aynasi degisirsi toplanirdi masrafsiz bi sekilde

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlis yaptiniz en basinda tamponu ve panjuru tamir ettirecektiniz boya masfafi da az olacakti tampon boyanmazdi panjurda uatune bi kat zimpara atilirda boyanirdi mesele cozulurdu farlarin biri degisirdi digerinin cami ve aynasi degisirsi toplanirdi masrafsiz bi sekilde

kardeşim tamponu tamir etmeye karar verdim tamponu geri verecem
tampon tamiri
far takma
panjur boyama ve takma
150 tl verecez çokmu fiyat adamlar ağzını az açmıyor ya arabaya masraf yapmaktan bıktım artık :)

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayı bitirdik bu akşam 160 tl ustalık
130 tl farlar ve panjur
Toplam 290 tlye halloldu

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim tamponu tamir etmeye karar verdim tamponu geri verecem
tampon tamiri
far takma
panjur boyama ve takma
150 tl verecez çokmu fiyat adamlar ağzını az açmıyor ya arabaya masraf yapmaktan bıktım artık :)
tamponu degistirmemenize cok sevindim. Ama gercekten sevindim :) yan sanayi tamponla cok ugrastim en ufak darbede kirilyo ustunde guzel durmuyo biktirmisti
Ben cektim baskalari cekmesin hesabi yani
Bitmis halinin fotolarini bekliyoruz

Iyi aksamlar :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamponu degistirmemenize cok sevindim. Ama gercekten sevindim :) yan sanayi tamponla cok ugrastim en ufak darbede kirilyo ustunde guzel durmuyo biktirmisti
Ben cektim baskalari cekmesin hesabi yani
Bitmis halinin fotolarini bekliyoruz

Iyi aksamlar :)

sağol kardeşim yarın gündüz çekerim foto perçinlemiş usta sağlam olmuş yani ama biraz fazla para aldı 160 tl para aldı panjura arma alıp takacam onda da dikkat etmem gereken bişi varmı senin bildiğin nette biri yerde 50 tl biryerde 13 tl hangisi alayım neye dikkat edeyim