Kedi Gözlerine Çakar Lamba Kit

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gunduz ledlerine nasıl yapılır bilemiyorum çünkü kendi devresine özel ampul bunlar herhangi bir başka ampul bu kit e olmuyor ben gecede kullandığım için gunduz ledlerini fazla dikkat çekici ve abartı olur gibime geliyor ama gunduzleri hoş durur eminim youtube da bugatti veyron da gormuştum denenebilir neden olmasın

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim,F1 araçları gibi olmuş...:eyv

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş , kendim beceremem ama , yapan birini bulsam yaptırırım.Herzaman kullanılacak bir şey değil ama , ani duruşlarda flaşörler ile birlikte kullanılabilir , sisli havalarda da direkt yanan sis lambasından daha faydalı olacağı kesin.
Not . Bir de gündüz videosu eklerseniz çok iyi olur. :)

hsc61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş.Size bir sorum olucak acaba o cihazı sadece direk arka sis farlarına bağlayabilirmiyiz? Bağlantısı zormu birde ona göre cihazdan almayı düşünüyorum

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aga çok iyide polis sıkıntı yaratırmı buna?

Ben iki yıldır kullanıyorum önceki aracımda bir kere anons ile uyarıldım o da arkamda ekip otosunu fark etmediğim için olmuştu söndur dedi bana anonstan bende kapattım arkanızda ekip otosu varken açık tutmazsanız sorun olmaz çünkü stoplarda çakar kullananlara sorun yapmıyorlar sizi ilk fark ettiğinde stoplara bağlı olduğunu zannederler fabrikasyon bu tarz stopları yanıp sonen araçlar var siz sadece mavi kırmızı ışıkları olan araçları arkanızda fark ederseniz kapatırsınız çevirmelerde zaten arkada olduklarından fark edilmiyorlar koyu cam filmleri gibi de değiller kapatma şansınız var araç bağlanmasına veya ceza yazılmasına sebep olacak kadar terslik çıkacağına ihtimal vermiyorum tabi başka usulsüz şeyler yok ise araçta Piyasada fabrikasyon olarak mevcut olan Mazda RX8 lerin çakarı gibide göz almıyor video da görebilirsiniz ne kadar karanlık ortam ama ancak dibine girince fark edilmesi artıyor zaten stop lambalarım kadar bile belli olmuyor kedi gözlerinin içinde çünkü fazla yansıma şansı yok daha önce ki aracımda sis yuvalarındaydı ve çok yansıması vardı oyle bile 2 yıl kullandıktan sonra bu sadece Amerikan park havasından başka bir şey değil benim için ama bana cinslik yapmak isteyen emniyet mensubu arkadaşlar için çok şey olur o başka bunun garantisini veremem karar sizin şehir içinde tempolu sürüşlerde peşinize gaza gelecek birilerini takacağınızın garantisini verebilirim ama :D

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş.Size bir sorum olucak acaba o cihazı sadece direk arka sis farlarına bağlayabilirmiyiz? Bağlantısı zormu birde ona göre cihazdan almayı düşünüyorum

Çok zor değil aslında ama zaman ayırmanız gerekiyor benim 2 gunu mu aldı bagaj kapağının menteşelerinin ordan yukarı kablo demeti çikiyor orda arka sis e giden doğru kabloyu tespit etmek biraz uğraştırdı sebebi de sis duyundaki kablo rengi ile demetin orda ki kablo demetinde sis e ait olan kablonun renginin farklı olmasıydı bunun dışında zaman alan bir şey yok :)

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş , kendim beceremem ama , yapan birini bulsam yaptırırım.Herzaman kullanılacak bir şey değil ama , ani duruşlarda flaşörler ile birlikte kullanılabilir , sisli havalarda da direkt yanan sis lambasından daha faydalı olacağı kesin.
Not . Bir de gündüz videosu eklerseniz çok iyi olur. :)

Gunduz videosu eklerim ama pek bir belirginliği yok kedi gözleri içerden ışık göndermeye değil dışardan geleni yansıtma yapısına yönelik imal edildiği için olmuyor ama oraya uyumlu bir kırmızı pleksiglas daha başarılı olabilir

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline sağlık güzel olmuş:D

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gunduz videosu eklerim ama pek bir belirginliği yok kedi gözleri içerden ışık göndermeye değil dışardan geleni yansıtma yapısına yönelik imal edildiği için olmuyor ama oraya uyumlu bir kırmızı pleksiglas daha başarılı olabilir

anlaşıldı , tşk .

set

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süper olmuş ellerinize sağlık.ama nasıl yaptınız tam detaylı anlatırsanız bende ordan yola çıkarak yapmak istiyorum :)