Kemal Tepretoğulları 2.El'den araç alırken dikkatli olun.

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim tahminim, servisin de son tahmini gibi kablolarda bir sıkıntı var... Normalde düğmeye bastığında ekranda dijital göstergenin haricinde yeşil veya turuncu (sabitleyici veya sınırlayıcı ikonlarının olduğu) ışıkların yanması gerekiyor, onlar bile yanmıyor...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
genellikle böyle şeyler benimde başıma gelir. olay maddiyat, 2-3 binin derdi değil. kandırılmışlık duygusu ve güven zedelenmesi olayı. insan diyor ki baştan söylesen de öyle pazarlık yapsak...ama işte firma değil karakter meselesi bu işler

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun abimde de megane 3 var oda ithal TCe modeli kemal tepretoğulları çıkışlı aracın sağ ön kapısı sürtmeden (herhangi bi ezik göçük yok sadece derin çizik) lokal boyalı tramerde çıkan hasar kaydı 560 tl çüşş dedim sağ tarafı komplemi boyamışlar zaten rengide tutturamamışlar pasta cilayla yine bi nebze olsun rengi açtık

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilmiyorlardı ki hız sabitleyicinin çalışıp çalışmadığını... Dedim acaba daha neresi çalışmıyor da bilmiyoruz? Siz nasıl servissiniz, aracı makineye bağlayınca görmüyor musunuz? direksiyonda düğmeler var hiçbirini tanımıyor araç... Te allam... Bilseler de yapsalar yine diyeceğim ki adam kandırıyorlar ama bunlar tümden bihaber...

34ZE05

Zafer ERDOĞAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun abi;

Rabbim kötü niyetli insanları karşımıza çıkarmasın.

beretta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konu ne oldu? Tüketici mahkemesine de dava açılabilir?

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun :)

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konu ne oldu? Tüketici mahkemesine de dava açılabilir?

Malesef hiçbir gelişme yok... 2.el müdürü de arayıp sormadı... Konuşmamızda bi ara "elimizde satış sözleşmesi var, siz bu aracı eksiksiz teslim almışsınız" gibisinden bir laf etmişti sanırım onun arkasına sığınıyorlar. Mahkemelerde uğraşacak vaktim yok malesef... Teşekkürler ilginiz için.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kemal Tepretoğlu hakkında çok olumsuz şeyler duyuyorum sizlerde onayladınız bunu.Öncelikle yaşadığınız bu sıkıntının son olmasını umut ediyorum.
Bu ülke de ne yazık ki yalandan müşteri memnuniyeti adı altında insanlar resmi şekilde kandırılabiliyor.
Bende ilk clio 4 almaya yenibosna bağdatlılar bayisinden alacaktım.Adam o kadar güzel anlattı ki herşeyi o an herşey toz pembe oluyor."Aracım yok 1 ay bekle" diyeceğine "ay sonu fatura kesicez biraz bekleyin felan dedi"
kampanyamız var dedi indirim yapılacak dedi öyle dedi böyle dedi.42.750 TL dedi.Şimdi o an bakınca indirilmiş gibi gözükse de olayın gerçek yüzünü internetteki fiyat listesine bakınca ve ekleme yapınca anlıyorsunuz.Yani yaptığı indirim felan değil.Ayrıca rengi bile adam kendi seçti.Ben mavi yada kırmızı isterken adam gri süper moda renk ayakları yaptı bana..Neyse kaporalar verildi..Ama ben rahat dururmuyum???

2.hafta da kaporamı geri aldım.Bana verdikleri touch pakedi ve gri renge sahip olan araç yerine Beylikdüzü "BİKA" servisinden full paket ikon mavi fildişi jant araç sahibi oldum.Fiyat farkıda sadece 250 TL.
yani biraz dalgınlığıma gelseydi şuan istemediğim renkte ve özellikte bir araca biniyor olacaktım..

Bu tür firmaların samimiyetinden her zaman kuşku duymaya devam edeceğim.Tek güvendiğim Beylikdüzü Bika Bayisi.Her kafama takıldığında gidip baktırıyorum.Herkesi tanımaya başladım.Kimsenin şikayeti yok.Ücretsiz yıkıyorlar bile aracımı saolsunlar. Hizmet budur.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bağdatlılar bundan sonra İnanlar oldu,güvenerek gidebilirsiniz...